vequi: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (6)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (240)

Straseni, 26. 5. 2017, 14.09

Já mám někdy pocit, že nezabírá nic,... my zkusili všechno možné, i přesto, že mi to zrovna není po chuti, strašit a tak, ale u nás nepomáhá ani počítání, ani strašení, jedině na co tak ještě občas reaguje a co trošku funguje, že dceři řeknu, že nachystá všechny hračky a že je dám hodným dětem, které nezlobí a nebo ještě zakážu pohádky a kokinka,... ale i to už občas ignoruje a má to na háku,.... momentálně období vzdoru je u nás doma hotové peklo, většinou nepomáhá skoro nic,.... začne hystericky řvát a přestane po nějaké chvíli, až do úplného uklidnění a pak je zase vše v normálu jakoby se nic nestalo,... ale právě ty chvíle jsou pekelné pro mě a manžela, protože nevíme, co s ní :-( .... a to je i válení po zemi a vztekání,.... ale tohle dělá naštěstí jen doma,... venku nebo někde na návštěvě to většinou nedělá, tam je jak andílek,.... nikdo mi nechce ani věřit, že dokáže takto zlobit.

Vitamín C, 1. 3. 2017, 0.18

Vitamín C doplnujeme ve formě želatinových bonbónků z lékárny, dcera je užívá už 2 měsíce před zimním obdobím, preventivně a musím říci, že tuto zimu ještě nebyla nemocná a pokud nastane nějaké mírné pár denní nachlazení, podpoříme imunitu např. bylinným rakytníkovým čajem. Tato kombinace se nám hodně osvědčila :-)

Malý umělec, 15. 2. 2017, 0.17

Dcera nám velmi umělecky naposledy počmárala propiskou světle oranžovou semišovou sedačku :-D ,.... jinak hodně u nás frčí takové ty voskovky na prst.

u nás by tchýně dostala asi infarkt, kdyby viděla dceru jíst párek nebo chipsy a já bych byla nejhorší matka na světě :-D ..... fakt mazec

Dcera spí ve své postýlce a asi v ní bude, dokud jí nebudou trčet nohy ven :-D. Pelíšek má plný plyšových kamarádů a strašně ráda se roztahuje :-)

S dcerou se teprve chystáme, ale mám obavu, že ji to asi zatím nebude nic říkat, nevydrží totiž u ničeho ani 5 sekund. Ale zrovna to loutkové divadlo mě moc láká, protože jednou někde viděla loutky a dokonce si je i podržela a hrála si s nimi, tak by mě zajímalo, zda ji to chytne :-)

wow, za mě určitě přínos :-).... myslela jsem si, že se zajímám dost, ale v článku jsem se dověděla opět něco nového :-). Preferuji určitě přírodní kosmetiku a konkrétně se značkou Weleda mám velmi dobré zkušenosti.

Dcera ráda navléká a tyto hračky mě hodně zaujaly, zejména 12,... to by ji mohlo hodně bavit. A popravdě konkrétně o Froebelovi se dovídám poprvé a začnu se o tyto hračky více zajímat :-)

Hračky ze dřeva, 8. 12. 2016, 21.22

Dcera má ke dřevným hračkám velmi kladný vztah a taky jich má hodně a ráda s s nimi hraje, at už s obyčejnými kostkami, tak s různým stavebnicemi,... a na to, že máme holčičku, tak to je kluk, jak vyšitej,... místo panenek dává přednost nářadí, pořád něco montuje a jakože opravuje :-D

Antistresové omalovánky, 28. 11. 2016, 16.20

nějak to vymyslím, moc děkuji za tipy :-)

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací