Chodíte s dětmi do divadla?

zobrazeno 2010×

Vložil(a): NikolaJ, 27. 1. 2017 10.24

Maminky, chodíte s dětmi do divadla? V jakém věku (dítěte) jste začaly chodit do divadla? A chodíte na divadlo s živými herci nebo loutkové? Které představení se vám nejvíce líbilo?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 29. 11. 2017, 3.52

chystáme se, ale až tak ve 2.5 letech, dřív by tam asi nevydržela sedět

LucieS

LucieS, 6. 2. 2017, 21.31

Mám doma 7-týdenní holčičku. Když jsem byla těhotná, tak se mnou chodila na různá divadelní představení. Byly jsme ještě dva dny před porodem na Louskáčkovi. Velice se těším, až povyroste a budeme spolu navštěvovat různá divadelní a jiná představení

Peta Johansson, 6. 2. 2017, 20.24

Jen na hodinách angličtiny na stinohru, ale těším se na pořádné představení, až povyroste.

Mygara

Mygara, 6. 2. 2017, 14.02

chodím zatím s tím starším, a to jak na loutkové tak klasické. Chodíme od 3 let a největší úspěch mělo představení 2 sněhuláci o Vánocích

Trixie

Trixie, 5. 2. 2017, 22.49

S dcerou jsem chodili pravidelne na ruzna loutkova predstaveni asi od 2 let, a dcera byla vzdy nadsena. Asi od 4 let chodime i na predstvaveni s zivymi herci, oblibene mame detske baletni a operni predstaveni v Narodnim divadle. Nejvic se nam libi nadherna predstaveni pripravene bratry Formany, jsou vzdy plne uzasnych napadu a fantazie, pro dceru i pro nas dospele byl nezapomenutelny Carokraj i Aladin. Prave dnes jsme videli Jenicka a Marenku v divadle Karlin, a Matej Forman opet mile prekvapil, byla to nadhera:-) Posledni 2 roky navstevujeme pravidelne i predstaveni pro deti v ND Opera nas bavi, je to skvely zpusob jak naucit deti odmala poslouchat a milovat vaznou hudbu:-)

Buli, 5. 2. 2017, 10.55

Zatim jsme s rocni dcerkou nebyli, ale az trochu povyroste, chystame se

kajca, 4. 2. 2017, 18.49

So synom som pár krát bola,ked mal asi 2 roky na detskom divadielku so zivymi hercami,teraz obcas chodia zo skolky.

rennfri

rennfri, 1. 2. 2017, 14.57

Staršímu je 3 a půl a zatím tedy absolvoval jen divadlo ve školce, ze kterého nebyl nijak zvlᚍ nadšený a můj pokus zkouknout divadelní představení na Biodožínkách bojkotoval zcela, takže zatím nechodíme. Myslím, že pro nás budou mnohem lepší interaktivní výstavy na které letos doufám dojde více, vloni jsme byli na Zahradě 2 a nemohla jsem ho odtamtud dostat

Čertice, 1. 2. 2017, 13.02

Já miluji divadlo tak obě starší děti chodí také začali jsme asi ve dvou letech, kdy vydrželi sedět. Taky doma si hrajeme pohádky.

KackaPJ, 31. 1. 2017, 22.23

Zatím ne, ale rozhodně budeme, těšíme se na Spejbla.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů