Malý umělec

zobrazeno 1635×

Vložil(a): NikolaJ, 11. 2. 2017 9.51

Když byla neteř malá, počmárala zeď a pak mamince tvrdila, že je to ryba. U našich dětí jsem k tomu přistoupila tak, že jsem jim na zdi vymezila prostor a tam mohli čmárat. A fungovalo to, jinde po zdi nečmárali. Do té doby než přišla návštěva. Kamarádky syn našel pastelky a vrhnul se na to se vší parádou. No, ještě že nenašel voskovky. A co u vás, maminky, co vám vaše děti naposledy počmáraly? Nebo nejraději malují na papír? A jaké pomůcky na kreslení dětem kupujete?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 16. 4. 2024, 6.00

Já bych z toho měla docela strach. Já jsem dětem na zdi žádné plochy na malování nedělala, ale koupila jsem jim malířská plátna a stojan z https://www.vytvarne-potreby.eu/platna/ , takže měly dostatek prostoru pro tvoření. Já sama maluju, stojan jsem si chtěla koupit už dávno, tak jsem k tomu teď měla alespoň příležitost .

Žofinka

Žofinka, 25. 11. 2017, 5.21

tak to musel být super zážitek

horri, 21. 2. 2017, 20.04

Můj 3 letý syn maluje naštěstí jen na papír, ale když mu byly 2 roky tak mi fixou pomaloval gauč. Na kreslení mu kupuju fixy, voskovky, prstové barvy, pastelky, vodové barvy, štětce, křídy.

Janako

Janako, 20. 2. 2017, 16.22

Syn už naštěstí čmárá jen na papír, dříve to ale byla i zeď. Jinak používá pastelky, fixy, křídy, vodovky.

Spernakovna, 20. 2. 2017, 8.14

Naposledy to také odnesla stěna, dcerka má 19m a vždycky někde najde tužku, snažíme se jí vysvětlit , že se kreslí na papír+ na vymezená místa, ale ne vždy to funguje

Jaaaaba

Jaaaaba, 19. 2. 2017, 21.21

Mnohokrát jsem po dobrém i zlém vysvělovala, že na zeď a nábytek se nekreslí, ale stejně doma pár takových trvalých výtvorů máme. Protože ale dceru víc baví malovat štětcem, je u nás teď častěji potopa z rozlitého kelímku s vodou. Zatím máme nakoupeny pastelky, voskovky, prstové barvy a vodovky a letos plánuji pořídit nějaké lepší pastelky. Fixy před dítětem schovávám, ty si může "užít" jen ve školce.

pouzarovaj

pouzarovaj, 19. 2. 2017, 20.20

U nás naše holčičky rády malují úplně na všechno. Naposledy, ve chvilce nepozornosti, skončil růžový zvýrazňovač (měla jsme ho nachystaný na učení) na televizi...

Jarcca Jarunka, 19. 2. 2017, 20.06

můj syn mi zatím čmárá jen na vanu kde to jde naštěsrí smýt!

Jarcca Jarunka, 19. 2. 2017, 20.05

můj syn mi zatím čmárá jen na vanu kde to jde naštěsrí smýt!

xxmisulkaxx, 19. 2. 2017, 17.21

Náš syn mám 3 měsíce, takže zatím nic nepokreslil(nepočmáral),ale to určitě příjde. Ale pamatuji si,že jak jsme byli se sourozenci malí tak jsme rádi kreslili po zdech

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů