O nás - Lítáme v tom společně

Jsme skupinka nadšených maminek, které rády obletují své děti, ale občas také potřebují s něčím bodnout. Proto jsme vytvořily ProMaminky.cz. Komunitní web se zdravými názory na mateřství a děti, kde mohou všechny nastávající i stávající maminky sdílet své zkušenosti. Budeme rády, když se vám u nás bude líbit, budeme společně růst, sosat i sdílet informace a vzájemně se inspirovat.

Je pro nás nejdůležitější, aby se vám tu líbilo, proto budeme rády za vaše tipy pro zlepšení webu, kritiku, ale i pochvaly. Třeba v této diskuzi, kterou jsme přesně pro tento účel otevřely. Moc si ceníme přátelské a podporující atmosféry, kterou jsme si tady všechny společně vytvořily. Stránky postupně doplňujeme a ladíme, jak jen nám to naše ratolesti dovolí... Však to znáte :)

Pomozte nám se pořádně rozlétnout. Lítáme v tom společně, proto si vážíme všech vašich názorů! 

Ciťte se tu jako doma.

Vaše maminky z ProMaminky

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, ať vám nic neunikne, nebo nám rovnou napište.

PF 2017 od včeliček ProMaminky.cz

Chcete poznat maminky, které pro vás připravují web ProMaminky.cz? A chcete vědět, co vám přejeme do příštího roku? :)

Alexandra Wolfová povídá o tom, co ji vedlo k tomu založit web ProMaminky.cz a v čem je odlišný od ostatních maminkovských webů. Proč na webu máme pohodovou a inspirující, podporující atmosféru? Co to znamená ten ZDRAVÝ NÁHLED NA MATEŘSTVÍ A DĚTI? A jakým maminkám se u nás bude určitě líbit?

2.11.2015

Vysílání TV Relax - Živě z Palladia. Zakladatelka webu ProMaminky.cz Alexandra Wolfová povídá o tom, jak se webu daří rok od jeho spuštění. Co je pro ni a další spolupracující maminky tou největší inspirací? Jak vidí tento web herečka a zpěvačka Barbora Poláková? Jak to vlastně všechno zvládáme s těmi našimi dětičkami?

červen 2015

Podívejte se, kdo pro vás připravuje web ProMaminky.cz. Jsme jedny z vás a těšíme se, že se někdy poznáme třeba i osobně...

Lítáme v tom společně :)

listopad 2014

Podívejte se na představení webu ProMaminky.cz těsně po jeho spuštení v listopadu 2014. 

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů