Svlékání oblečení

zobrazeno 2563×

Vložil(a): vequi, 1. 5. 2016 14.30

Mamky, moje 19-ti měsíční dcera má v poslední době zlozvyk. Začala se svlékat,... Už nevím, jak na ni, má z toho hroznou srandu. Oblíkám ji všechno možný, abych tomu zabránila, ale všechno si sundá, ať už druky rozepne, knoflíky rozepne, přes hlavu si sundá, prostě se svleče pomalu donaha.... pár dní je nemocná a tak je to o to horší, nejvíc řádí večer a po obědě, kdy má jít spát,... pořád ji hlídám, aby si to nesundala než usne. Když se svleče, je hned ledová a začne kašlat,... nemáte některá zkušenost, co s tím? Já už nevím, co s ní, nic nepomáhá :-(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 29. 12. 2017, 6.10

tak to vůbec netuším, co s tím

Fuga

Fuga, 4. 12. 2016, 7.28

a nezkouší vaši trpělivost a nebaví se tím, jak ji pořád kontrolujete?

jirsovka, 14. 6. 2016, 0.17

Moje dcera se sama svléká zhruba od roka a půl a drží jí to dodnes venku je třeba 10-12 stupnů a ona lítá venku úplně nahá

Zuzka Čtvrtečková, 3. 5. 2016, 22.47

Asi objevuje svoje tělo. Náš malý to dělal taky. Loni v létě, kolem toho roku a půl a ještě si - no... - hrál sám se sebou. Ale zas to mělo výhodu při učení na nočník, mohl jít kdykoli a sám

benca, 3. 5. 2016, 20.23

to sme nemali, ja zas mam od malicka taky problem s malou , ze vzdy sa odkope, a to ma skoro styri rocky, a stokrat za noc ju zakryvam

vequi, 3. 5. 2016, 23.11

no co se týká odkopávání, to jsem vzdala už dávno ,.... od mala na sobě nesnese žádnou peřinu ani deku a navíc se v postýlce furt točí, takže to je marnej boj

Mahdalka, 3. 5. 2016, 13.16

Tak zrovna včera večer mi vyprávěl tatínek - malej prej přijel z tobogánu jen v boxerkách,bez tepláků a bez ponožek i bot.Měl nějak svlíkaí odpoledne,asi jak bylo hezky,pořád se vyvlíkal a lítal po hřišti jen v trenýrkách a hlavně bez bot a ponožek,amozřejmně jen než ho tatínek chytil a oblíknul

Mahdalka, 2. 5. 2016, 14.09

Můj začal se svlékáním nedávno,teď mu je 2,5.Ale svlíkal si jen ponožky,trencle a teplákya lítal po bytě s nahým zadkem.Vršek neuměl,ale i tak jsem byla na mrtvici.Vždycky když se svlíknul,tak si musel lehnout na gauč pod deku a pustila jsem mu na 10-15 min.pohádky.Jak vstal,zavelela jsem že se musí oblíknout.Trvalo to asi dvě měs.a teď už se nesvlíká,tak nevim co to mělo být za období

kajca, 2. 5. 2016, 10.22

Aj moja mala také obdobie,nastastie bolo leto,mala tiez 1,5 roka.Tiez som z toho bola nervózna,nastastie to preslo.Mozno by pomohlo,keby si ona mohla vybrat,co si oblecie a potom ju pochválit aká je v Tom pekná a nech sa pozrie na seba v zrkadle,u nás to pomohlo.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 5. 2016, 8.52

Asi mě to taky jednou čeká- Můj roční syn nesnáší oblékání a snaží se sundavat, ale zatím mu to nejde, tak ho občas nechávám nahatého. Jinak bych také dala oblečení se zapínáním vzadu pokud najdete

snany, 1. 5. 2016, 23.21

Opravdu zvládne i knoflíky? Mé děti si sundávaly jen kalhoty a ponožky, takže neporadím. Co zkusit overalky se zapínáním na zádech, děti stejně spí v tom věku převážně na břiše.

vequi, 2. 5. 2016, 12.59

taky sem zírala, ale i knoflíky rozepne,... sem z ní na mrtvicu

Katka

Katka, 2. 5. 2016, 13.15

Berte to z lé lepší stránky, je prostě zatraceně šikovná. Naše dcera se nechtěla převlékat snad do 7 let ;o)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů