Zpětné odkazy

Weleda.cz - Přírodní kosmetika a léčiva / PARTNER WEBU

Weleda vyrábí několik tisíc druhů léčiv, přes 120 přípravků přírodní kosmetiky a doplňků stravy a v současné době zaměstnává na plný úvazek téměř 2000 lidí. S její filosofií souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 78% z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě. Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek.

Feedo.cz - Lehčí život maminkám / PARTNER WEBU

Největší e-shop s výživou a zbožím pro kojence, která nám pro vás pravidelně dává hodnotné dárky do věrnostního programu a soutěží. Je to přátelský internetový obchod pro maminky a tatínky, který o ně už čtvrtým rokem pečuje a šetří jejich čas i peníze.

TrendyBaby.cz - kvalita, bezpečí, komfort, styl, design. / PARTNER WEBU

Chcete být Trendy? Nakupujte na webu Trendy Baby! Najdete tam široký sortiment výrobků pro děti i praktické potřeby pro maminky i tatínky. Všechny prezentované produkty pocházejí od světově proslulých značek a na jejich návrzích se podíleli známí designéři, dětští psychologové, pedagogové a fyzioterapeuti. Žijeme v době, která je velmi rychlá. Trendy Baby je tu od toho, aby vám ušetřilo čas, který tak můžete věnovat svým dětem, a aby Vám co nejvíce usnadnilo práci. 

Lékárna.cz - První internetová lékárna v ČR / PARTNER WEBU

Lékárna.cz je lídrem trhu v oblasti prodeje lékárenského sortimentu na internetu. Je to první a dlouhodobě největší internetová lékárna v České republice a na Slovensku, prodávající volně prodejné léčivé přípravky, prostředky na podporu zdraví a moderního životního stylu, léčebnou kosmetiku, dětskou výživu, zdravotnický materiál a drogerii.

 

 

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací