Straseni

zobrazeno 3201×

Vložil(a): Lenča Pešková, 11. 5. 2017 13.31

Zajimal by me vas nazor na vychovu metedou straseni. " jestli neprestanes kricet, prijde si pro tebe zly pan" , " jestli nebudes hodny, vezme si te tady ta pani" nebo " ty nejsi muj vnuk, ten muj je hodny a ty jsi strasne zly, lakomy a skaredy" atd. Dneska jsem to zazila v kavarne a musim rict ze to byl mazec. Kluk vzdycky spustil 3x vetsi sirenu protoze neslysel nic jinyho nez ze neco nesmi, te si ublizi a ze je zly, skaredy... bylo mi ho strasne lito. Ta pani ktera si ho mela vzit jsem mela byt ja tak jsem jim rovnou rekla at me do tohote netahaji ze se toho ucastnit nebudu protoze s tim nesouhlasim. Byla jsem oznacena za matku ktera vsechno dovoli a proto budu mit rozmazlene dite. Jejich rvalo, moje si spokojene hralo v kulickach. Ale ja to delam spatne🙂 strasite svoje deti? U nas neexistuji bubaci, strasidla nic. Jeden cas se bala stinu ale vysvetlila jsem ji to a ted ho furt hladi a honi se s nim😂

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Gabill, 4. 7. 2017, 19.05

To by som svojmu dietatu nikdy neurobila. To, ze ak neprestanes pojdeme hned domov, alebo nedostanes to, ci ono obcas pouzijem. Ale vytvarat vyslovene strasidla, to je hrozne....

Lucie Hlaváčová, 26. 5. 2017, 16.33

Rozhodně nastrašíme. U nás to na malýho s bubákem zkoušela babička, ale bylo jí důrazně vysvětleno, že takhle teda ne.

editak, 26. 5. 2017, 14.16

toto jsme zatím nepraktikovali, ani nebyl důvod

vequi, 26. 5. 2017, 14.09

Já mám někdy pocit, že nezabírá nic,... my zkusili všechno možné, i přesto, že mi to zrovna není po chuti, strašit a tak, ale u nás nepomáhá ani počítání, ani strašení, jedině na co tak ještě občas reaguje a co trošku funguje, že dceři řeknu, že nachystá všechny hračky a že je dám hodným dětem, které nezlobí a nebo ještě zakážu pohádky a kokinka,... ale i to už občas ignoruje a má to na háku,.... momentálně období vzdoru je u nás doma hotové peklo, většinou nepomáhá skoro nic,.... začne hystericky řvát a přestane po nějaké chvíli, až do úplného uklidnění a pak je zase vše v normálu jakoby se nic nestalo,... ale právě ty chvíle jsou pekelné pro mě a manžela, protože nevíme, co s ní .... a to je i válení po zemi a vztekání,.... ale tohle dělá naštěstí jen doma,... venku nebo někde na návštěvě to většinou nedělá, tam je jak andílek,.... nikdo mi nechce ani věřit, že dokáže takto zlobit.

vendy.z, 15. 5. 2017, 9.46

Rozhodně ne!

Fuga

Fuga, 13. 5. 2017, 17.53

říkat dětem, že je zlý, škaredý a lakomý se opravdu nemá, ale taky mi z pusy ujelo, že je zlobivý apod., a strašit, že ho odvede někdo jiný je kapitola sama pro sebe

Žofinka

Žofinka, 13. 5. 2017, 17.24

to uvidíme, až malá vyroste .-) ale doufám, že se do této fáze nikdy nedostanu .-)

dadinkamaminka, 12. 5. 2017, 15.19

Když malej fakt hodně zlobí a nepomáhá ani vysvětlování,proč to nesmí a tak,tak mu říkám,že si pro něj přijde bubák a že ho odnese v pytli Vždycky se začne rozhlížet kolem sebe a většinou poslechne Ale rozhodně mu neříkám,že ho nemám ráda třeba. Občas,když mě hodně naštve mu řeknu,že ho u sebe nechci,protože je zlobivej kluk a že chci být jen s tim hodnym klukem,kterej se nevzteká třeba Ono záleží,jak se to tomu dítěti podá.Ale do jisté míry s timhle stylem výchovy souhlasim.

Čertice, 12. 5. 2017, 11.15

Dítě není nikdy zlé a škaredé někdy jen může dělat zlé a škaredé věci

Lenča Pešková, 12. 5. 2017, 12.57

Jo to je presny🙂

ppetaa27, 12. 5. 2017, 9.48

To se mi nelibi. Moc nemam rada ani certy. Prijde mi to hrozne stresujici pro to dite. Vim, co to delalo se mnou a tak to nebudu delat svymu diteti.

Cherrynka, 12. 5. 2017, 13.27

Já mám doteď noční můry

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů