Eliška Kozlova: Poradny

Nejnovější dotazy do poradny vložené uživatelem: (8)

Nejnovější příspěvky do poradny: (9)

Dobře, děkuji.

Děkuji, ještě jednou prohlednu doklady, dnes mi policie vrátila některé osobní věci, doklady odeslali příslušným orgánům. O vdovske a sirotci máme zazadano. Telefon zrušený. Bankovní účet zabezpeceny. Energii, vodu, internet a Sipo (tv a radio) ještě musím zařídit. Pojistky a hypotéku by se mnou měl řešit advokát co bude vyřizovat dědictví? Dům koupil manžel ještě za svobodna a hypoteka i kupní smlouva je psaná na něj.

Děkuji za názor, me se to také líbí, takže to synovi nechám udělat.

Dobře, většinou když děti chytnou klíště odstranim ho do pár hodin, tohle mi ale uniko, jak bylo ve vlasech, snad z toho nic nebude, děkuji :-)

Uz basti docela pěkně :-) Všimla jsem si, ze některé matky děti pouze koji i třeba do roku a také nestradaji. Jen jsem nechtěla něco podcenit.

Děkuji, dnes už byl bez teplot a snědl trochu od každého pár lzicek, ale byl také výrazně aktivnější, tak snad s pohybem bude i větší chuť k jídlu. Sama jsem zvýšila příjem vitamínů a pestre stravy, když častěji kojim. Nemáme váhu, tak ani nemohu porovnat o kolik zhubl, ale o mnoho to nebude, má sice menší bříško, ale tvaricky a faldiky zůstaly :-)

Hysterektomie, 13. 2. 2017, 20.52

Teď už je to o dost lepší. Operace byla laparoskopicky, myslím že byla chyba slibovat, že do 10 dní bude jako rybička ... mamka je citlivější i po porodech se hojila déle, takže si myslím, že to chtělo jen více času. Měla trochu i hemoroidy, po čípkách se ji ulevilo, stále ji dělá problém sedět i na kruhu. Já ji uklidňuji tím, že to má jako šestinedělí, takže musí vydržet :-)

Histerektomie, 13. 2. 2017, 20.44

Také jsem myslela, že mamce doporučí nějaké cviky na posílení pánevního dna, ale prý jí řekli že se jen má šetřit. Teď už je to o hodně lepší, pomohly ji čípky na bolest a hemoroidy a časté studené sprchy. Podle mě to chtělo hlavně čas, mamka je citlivější i po porodech se dlouho hojila, k tomu mohli lékaři také přihlédnout a ne hned slibovat, že za deset dní to bude dobré :-(

Mlezivo, 23. 6. 2016, 8.44

Děkuji za odpověď, myslela jsem si to. Obě děti měli poměrně dobrý start do života, i když syn se narodil s váhou 2675g a zhubl na 2450, to jsem se trochu bála a každou kapku čehokoli jsem brala jako zlato, dcera měla necelá 3kila a mléko teklo dříve, tam to bylo lepší. Už jsem zkoušela odstrikat a zatím nic, mám 3 týdny do porodu, tak budu zkoušet dál :-)

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací