Eliška Kozlova: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (45)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (5776)

Školka a nemoci, 27. 8. 2022, 15.56

To máš pravdu, u sagrove taky; u nás to tak nebylo, protože byli zvyklí marodit i s tátou od malinka, ale jde spíše o ty první dny, s tátou můžou dělat blbiny v době rekonvalescence 👍🏻

Zlobivý kluk, 25. 8. 2022, 21.36

Děti nejsou zlobivé, některé jsou aktivnější, upovidanejsi, vyžadují pozornost... Učitel by si měl umět poradit, v krajním případně požádá o pomoc PPP. Stačí věnovat dítěti pozornost a řád! Určitě ne léky, ať se tváří jakkoliv přírodně!

Školka a nemoci, 25. 8. 2022, 21.28

Je to začarovaný kruh, důležité je děti pořádně doléčit, aby do školky nechodily oslabené, což většinou zaměstnavatele moc nezajímá. Doplňky stravy jsou možná lepší než nic, ale nejlíp je chodit s dětmi ven, za každého počasí, zdravá strava, základní hygienické návyky (časté a pořádné mytí rukou, také dělá divy; nestrkat hračky do pusy ...) Jinak co se týče ošetřování, tak jsem u lékaře nikdy neměla problém, při delším marodění je fajn vystřídat se s otcem dítěte. Celkově je fajn střídat se, rodič neni jen maminka!

https://www.promaminky.cz/diskuze/zakladni-vybava-79/plinky-s-vykrojem-na-pupik-39020

Ja to taky moc nepřeháním. Teď vlasy dostaly zabrat tím machanim v bazénech, takže je má vysušený, tak sonduju, protože je Niky jediná v rodině kdo si myje vlasy :-D Měla Weledu, Niveu, Revlon, teď jsem objednala od Yves Rocher, tak jsem zvědavá ...

No právě, jenomže víš co, všude samá reklama jak je to eko bio a pak skutek utekl :-( u nás je všeho s mírou, takže zase takový puntickar nejsem, ale čím míň chemie, tím líp.

usínání, 20. 8. 2022, 10.59

Mám to stejné, prostě starosti; nejlepší je vyčistit si hlavu fyzickou aktivitou, dlouhá procházka, běh ... Jen se k tomu dokopat :)

Výbava do školy, 2. 8. 2022, 21.41

Také mám dobrou zkušenost, batoh pro první stupeň byl super, ale nejvíc se mi líbí penály, mají je obě děti a spokojenost, lahvička a boxik na svačinu nic-moc.

Bachovy esence by mě tedy na stesk po rodičích nenapadly, ale proč ne. Maty teď byl na 14dni na ozdravném pobytu v Tatrách a prý už nepojede, je to prý moc daleko a na moc dlouho (teď mu je 12), ale jinak jezdí od 7 let s bandou která u nás dělala kroužky, na tvořivý tábor na Broumovský výběžek, loni ho zastupovala ségra, neb si zlomil ruku a letos pojedou spolu, ještě se sestřenici... To si myslím, že je nejlepší, když můžou jet sourozenci/kamarádi ^^

U nejstaršího kojenecké plavání, chodil do dvou a půl let, naučil se dobře orientovat ve vodě, vyloženě plavat uměl od 4let, takže měl pomůcky jen na hraní a blbnuti. Sourozenci měli takový ten kruh/chodítko, kolem toho roku/dvou, že jsme si je soupali kolem sebe, později plavecký pás a destičku, na dovolené rukavky (jsou skladnejsi).

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací