EliškaVr: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (1)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (59)

Miluju čtení, nové věci, za mě je to kategorie Článků a rozhovorů. Je to pro mě relax, přečíst si něco zajímavého, užitečného, či jen tak něco na odlehčení.

Odreagovani :), 15. 2. 2016, 21.44

s kamarádkami ne, ale s mužem na ples prvně ve čtvrt roce :-) u nás už se spinkalo celou noc

Valentýn :), 15. 2. 2016, 21.43

Neslavíme, počkám si na první máj .-D

Mikrovlnka, 15. 2. 2016, 21.43

My používáme spíš pro nás, pro mimčo na ohřev vody, na lahve, jinak ohřívám ve vodní lázni.

Volný čas trávím nejraději sama, nad kávou, hezkým filmem, něčím dobrým do bříška. Celý den pracuji s lidmi a někdy toho mám až nad hlavu, takže relax je relax, dobrá hudba, skvělá knížka a nohy nahoru :-)

Jelikož bychom chtěli rozšířit rodinku /tatínek hlavně o chlapečka/ zaujal mě tento článek, nu což, třeba to vyjde. http://www.promaminky.cz/clanky/ovulace-a-plodne-dny-7/bude-to-holka-nebo-kluk-lze-naplanovat-pohlavi-ditete-31 a pak také tento článek, který mě navedl na správnou cestu http://www.promaminky.cz/clanky/ovulace-a-plodne-dny-7/proc-sledovat-bazalni-teplotu-pri-snaze-otehotnet-17. Právě po přečtení http://www.promaminky.cz/clanky/sourozenecke-vztahy-124/idealni-vekovy-rozdil-mezi-sourozenci-38 , jsem si řekla, že už je nejvyšší čas :.-))

Anglicky nebo česky?, 19. 1. 2016, 13.50

Je to dobou, pokud dítě nezvládá dobře svůj jazyk, musí se být důslednější při učení. Nároky a požadavky na děti v současné době rostou rychlým tempem a nám nezbývá nic jiného, než se přizpůsobit. Vezměte to zase pozitivně, minimálně jeden druhý jazyk bude pro naše děti v budoucnu nejspíše nezbytností pro dobrou práci.

Co vařit, 19. 1. 2016, 13.48

Vařila jsem vždy na dva dny a to především polévku, silný vývar, zeleninka podle chuti nebo zeleninové pyré, přidat vajíčko, maso,brambor. Nejsem zastánce mražení pokrmů. Takže jsem toho vždy vařila přiměřeně.

Je to opravdu těžká otázka ... dříve asi ano, protože nebyla taková doba, kdy se předhazovali až tak násilné činy, přepadení, proto to teď každý bere jako špatné. Já bych v tom opravdu nic zlého v tomto dětském věku neviděla.

Hezky zleva do prava - plenky, podložka, ubrousky, mast, olejíček, lahev s pitím, na dně přebalovací podložka, balíček lžiček, vždy nějaká sváča v dózičce, a něco také pro maminku - telefon,peněženka, klíče,jelení lůj a to je asi vše, co se u nás běžně vyskytuje :-)

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací