Co vařit

sledováno 1× zobrazeno 1602×

Vložil(a): mrkew, 19. 1. 2016 9.18

??? Mamky co vaříte a jak skladujete příkrmy pro půlroční mimco?

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 15. 1. 2018, 10.54

vařila jsem zeleninu na 2 dny a maso z mrazáku nebo od nás z oběda

Kikinka30, 24. 3. 2017, 8.34

Varim obden a masicko mam v mrazaku na kostky,tak k tomu vzdy pridam nebo zloutek

Tereza Pauková (mrkew)

mrkew, 30. 11. 2016, 13.50

To je nostalgie teď už je tě naší koze skoro rok a půl

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 17.23

Letí to jak blázen škoda

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 9.29

vařím zeleninu na 2 dny a maso mu vytáhnu kostičku z mrazáku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 17.23

Tak jsem to dělala také, bylo to pohodlné

maminka a miminko, 5. 4. 2016, 20.22

já pro svoje roční dítě když ji bylo půl roku dávala jsem mrkev brambor dýni a jiné. Nejvíc ji chutnala mrkev pak dýně a pak to ostatní hezký zbytek večera

Ellenn24, 15. 2. 2016, 10.33

Vařím vše možné, mrkev, dýně, batáty, brambory, červená řepa a jiné. Skladuju v přepravkách (doporučuju ale koupit přepravky určené k uchovávání ovoce a zeleniny jako je třeba tohle: http://www.obalove-materialy.cz/bedna-na-ovoce-a-zeleninu-600-400-220-mm , které mají díry a díky tomu může ovoce i zelenina dýchat, jinak by brzy začaly hnít a kazit se) v tmavém sklepě. Zeleninu, kterou je možné mrazit, tak bu´d rozvařím do příkrmů a zamrazím nebo blanšírováním jakoby zakonzervuju a mrazím vcelku. Ale třeba batáty nebo brambory se mrazit nesmí, takže jedině přepravka a sklep nebo chladný špajz.

louskacek2, 31. 1. 2016, 7.25

Ja tez vzdy varila maximálně na dvě davky . Do mrazáku jsem nedávala. Když už jsem nevedela co inspirovala jsem se z hotových skleniček co se prodávají. Ty co jsem běžne nevarila jsem kupovala aby ochutnala.

Zuzka Čtvrtečková, 20. 1. 2016, 17.22

Vařili jsme brambor a mrkev, postupně přidávali další. Skladovala jsem v kumbálku a to jak ty domácí, tak i ty kupované. Pokud nebyl příkrm zavařený, tak jsme mrazila.

Kamila Pecharová, 19. 1. 2016, 21.44

Od půl roku jsme začínali s mrkví, bramborem a rýží, postupně brokolice, květák, dýně, fenykl apod. Syn ale příkrmy moc nechtěl, takže jsme to zkoušeli dva měsíce. Vetšinou na dva dny to samé (na to množství se mi nechtělo denně špinit nádobí a že ho je - hrnec, mixér, sítko nebo struhadlo atd.) nebo jsme zkoušeli i kupované skleničky.. Ze začátku jsem nic nemrazila. Později jsem si zamražovala vývar s masem do výrobníku na led.

snany, 19. 1. 2016, 18.36

Vařila jsem každý den, nejprve mrkev a pak jsem přidávala další zeleninu a pak i různé druhy libového masa i ryby. Bez koření, jen s máslem

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů