Nejoblíbenější kategorie na tomto webu ProMaminky.cz?

sledováno 3× zobrazeno 2366×

Vložil(a): Alexandra, 30. 3. 2016 12.27

Kterou kategorii na tomto webu ProMaminky.cz máte nejraději? A proč právě tu? Co vás na ní baví a čím vás inspiruje? Rozepište se.. vašich názorů si moc ceníme a pomáhají nám k utváření webu takového, jaký chcete! :) Klidně přidejte i kritiku, máme pro strach uděláno a kritiku bereme jako podnět k vylepšení. :)

Sdílejte:   | 
4

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Karolina97, 12. 12. 2018, 19.40

Kvůli diskuzím a kvůli receptům jsem ráda že můj pohled na věc, na dítě nebo celkově na život nemám sama. A ráda se dozvím nové věci, které ještě neznám

Mygara

Mygara, 30. 12. 2017, 7.28

líbí se mi diskuze, můžu se zeptat na cokoliv nebo se hlavně i něco nového dozvím

navji, 5. 8. 2017, 13.49

já miluji recepty - vždycky tam najdu něco zajímavého a ráda do nich přispívám svými recepty skvělé jsou také akce a výlety, mrknu se vždycky, kde jsme ještě nebyli nebo kam bychom mohli vyrazit

Anna K.

Anna K., 5. 8. 2017, 8.40

Soutěže, vp, diskuze a určitě články. Ale až děti budou větší určitě ocením kategorie jako akce a kreativní dílna.

Fuga

Fuga, 3. 12. 2016, 18.02

každá kategorie má něco do sebe. Nejvíce využívám diskuzi, člověk si alespoň rozšíří slovník po celém dni jednoslabičných názvů A velmi oceňuji poradnu, protože názor odborníka je nepostradatelný

Charmed, 13. 4. 2016, 21.19

Asi nejvíce na Vašem webu navštěvuji recepty. Za ním je v těsném zástupu kreativní dílna a v neposlední řadě recenze na produkty.

EliškaVr, 13. 4. 2016, 20.43

Miluju čtení, nové věci, za mě je to kategorie Článků a rozhovorů. Je to pro mě relax, přečíst si něco zajímavého, užitečného, či jen tak něco na odlehčení.

LenčaPar, 13. 4. 2016, 20.38

Skvělou kategorií, kterou nikdy neopomenu je kategorie diskuzí, kde se dočkám pomoci a můžu ji také oplatit.

vilimkova23, 12. 4. 2016, 23.01

Nemám nejoblíbenější kategorii, ale nejoblíbenější stránky Na Vašich stránkách najdu vždy vše co potřebuji, at' je to recept, rada, článek nebo poradna, atd..

Mikulenka, 12. 4. 2016, 20.55

Skvělou kategorií, kterou miluju nejen já ale především děti je kategorie Zábava. Když je nepěkné počasí, nelámu si hlavu s vyhledáváním pohádek a pohodlně si najdeme nějaký pěkný díl v sekci pohádek.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů