pistole a jiné násilnické hračky

zobrazeno 3517×

Vložil(a): Zuzi, 10. 12. 2015 21.37

Maminky mám dotaz ohledně hraček pro kluky - syn není druh dítěte co by seděl u televize a když někdy sedí tak rozhodně ne sám...ale jako správný kluk si pochopitelně oblíbil hračky jako jsou i dětské pistole a různě tomu podobné...před pár dny jsem stála ve frontě rodiču na třídních schůzkách a ostatní rodiče rozebírali co kdo koupí k vánocům a jedna maminka začala vykřikovat, že syn chce Lego Ninjago, a to rozhodně kupovat nebude, protože nebude kupovat žádné střílečky a násilné hračky, že nesnáší pistole všechny tomu podobné věci..JAKÝ NA TO MÁTE NÁZOR VY? Já osobně vyrůstala v malém městě a dětství jsem zažila převážně venku, kdo neměl dětskou pistol byl outsider, na holku brán zřetel nebyl, prostě máš pistol, jdeš si hrát. Pořád jsme někdě běhali venku a hráli na policajty, každej nalezený zkroucený klacek byla pistol....takže mi nepřijde hloupé mu koupit nějakou tu zbraň...pochopitelně ho učím, že je to na obranu a aby si s tím hrál "rozumně" ....ale potom co ta maminka vykřikovala mi trochu nasadila brouka do hlavy :)

Sdílejte:   | 
4

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 1. 6. 2023, 9.54

Jako já tohle nějak nepodporuju. Vidím to u svojí švagrové, která kupuje pořád nějaké luky, nerfky a zbraně. Jednou dokonce švagrovi vyrazili oko, protože se děcka trochu rozjela a nebyla k zastavení. Já raději na https://www.najdihracku.cz/ koupím nějakou chytrou hračku určenou pro rozvoj. Naštěstí mám klidné děti, kteří si fakt nehrají na dinosaury ani po sobě nestřílí.

ivanka386, 13. 9. 2020, 22.13

Ahoj, já jsem v tom děti podporovala a to jen ale s řádnou průpravou a nikdy žádný problém nebyl. Dokonce jsem jim koupila i nějaké to oblečení z army shopu ( tuším, že http://armik.cz ) a dětem se opravdu nikdy nic nestalo. Je to asi o tom, jak a co člověk říká a dělá.

Mygara

Mygara, 17. 1. 2018, 15.21

já jsem byla proti tomu, bála jsem si, že si ublíží, tak nic takového jsem nekupovala a ani kupovat nebudu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 22.46

Stejně se s tím setká u kamarádů a ve školce, ale účelně bych nekupovala

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 14.04

osobně bych ho v tom nepodporovala, pak někomu venku vystřelí omylem oko a co pak

Topik2, 15. 8. 2016, 18.12

Ani mi jsme se tomu neubranily....bohužel to ke klukům patří a raději mu koupím tu pistolku než vidět jeho smutná ocicks

Petra Schoberová, 20. 12. 2015, 7.04

Já osobně nemám tyto hračky moc ráda... Vím že se tomu člověk neubrání ale pokud možno kupovat je nebudeme.. Nelíbí se mi když za vámi přijde dítě s pistolý a začne střílet a řvát zabiju těě.. To je na mě moc.. Bracha vyrostl bez pistolý apodobně a vůůbec mu to nevadilo...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 22.46

To dělal můj brácha a střílel po mě kuličkovkou a fakt to bolelo

Lenka B.-763

Lenka B.-763, 19. 12. 2015, 17.20

Myslím,že to ke klukům patří.Samozdřejmě vše s mírou.A hlavně vysvělit dítěti že nesmí mířit na lidi a zvířátka.Kluci si rádi staví zbraně i ze stavebnic.Asi je o v nich nějak zakodováno.S pistolkou lítá i naše malá-vidí to u staršího

DenisaC, 13. 12. 2015, 21.36

Pistolka byla klucici hracka vzdycky. I luk a mec prece.

Minnie, 13. 12. 2015, 8.30

Sice syna nemám, ale mám bratrance s kterými si dcerka často hraje, takže se tomuto nevyhne a já na tom nic špatnýho nevidím ono se jí stejně nejvíc líbí, jak samopal vydává zvuky a bliká.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů