Vlasová kosmetika pro školačku

zobrazeno 478×

Vložil(a): Eliška Kozlova, 19. 8. 2022 22.56

Prosím o typy na šampony, balzámy, nebo olejicky na rozčesávání vlasů? Holce je 8 let, chce mít dlouhé vlasy, ale nějak nemůžu najít ideál, hodně se jí cuchaji, vlasy má spíš suchý, myju tak 1x-2x týdně.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sábinka001, 17. 11. 2022, 21.27

Ahoj, taky mam 8letou slecnu doma. Ta teda ma dlouhe vlasy a hustě rovné vlasy takze toto umyvat je sileny nechce se mi to ani umyvat musime pak tedy i hned vyfoukat protoze pokazde at delam s rucnikem cokoliv ma mokre pyzamo. Ale ted k tomu co pouzivame ja tedy taky tak je od milva.shop

patricia077

patricia077, 21. 8. 2022, 21.30

Já používám hlavně vodu a myjeme vlasy max jednou týdně a když tak obyč kopriva březový 🤣

Eliška Kozlova, 21. 8. 2022, 22.18

Ja to taky moc nepřeháním. Teď vlasy dostaly zabrat tím machanim v bazénech, takže je má vysušený, tak sonduju, protože je Niky jediná v rodině kdo si myje vlasy Měla Weledu, Niveu, Revlon, teď jsem objednala od Yves Rocher, tak jsem zvědavá ...

patricia077

patricia077, 22. 8. 2022, 15.17

Jasný my teda teď vlasy myly denně s dcerou ale protože jsme byli s rodinou u moře a ta sůl je všude dokonce i bazény měly některé slanou vodu takže jsme dopřávaly větší péči ale doma to moc neřeším

Katka

Katka, 20. 8. 2022, 12.25

Nezvykala bych ji na produkty kosmetického průmyslu plné chemikálií. Já teď vyhazovala oční stíny Alverde, protože je v nich azbest. A pak se spoléhej na přírodní kosmetiku 😑Dcera má vlasy do pasu a 14 dní se na táboře nečesala. Když si pak doma umyla hlavu, byla nadšená, jaké má hladké vlasy 😁

Eliška Kozlova, 20. 8. 2022, 20.12

No právě, jenomže víš co, všude samá reklama jak je to eko bio a pak skutek utekl u nás je všeho s mírou, takže zase takový puntickar nejsem, ale čím míň chemie, tím líp.

Katka

Katka, 20. 8. 2022, 21.34

No já právě viděla 3.dílný dokument o kosmetice včetně té přírodní a třeba formaldehyd v šamponu připravil spoustu žen třeba i o polovinu vlasů ☹️Lítaly od doktora k doktorovi a pak si všimly FB skupiny té značky šamponu a zjistily, kolik jich má po světě stejné problémy. Vyhodily šampon a vlasy zase rostou. My už z běžné drogerie nebereme nic, protože stačí, aby tam bylo slovo "parfém" a pod tím se schovávají STOVKY chemických sloučenin. Je to často dlouhý boj něco vybrat, ale zase to člověka vede k tomu, aby přemýšlel, co potřebuje a co mu nutí společnost, že potřebuje.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů