caro.line: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (3)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (12)

My doma máme rýmovník, ale nevím moc, jak ho používat. Vždycky rozemnu mezi prsty list (rozlámu) a nechám ho takhle na frekventovaném místě. Nebo občas do aromalampy kápnu trochu eukalyptu, případně borovice. :)

Já na tento web chodím skoro každý den, ale spíš pasivně. Žádný jiný maminkovský web mě nebaví, jsou tam často jen povrchní témata, diskuze mě nebaví, maminky tam do sebe vzájemně šijou. Tady čerpám spoustu inspirace, ať v receptech, hodnocení, tipech na výlety, už i v kreativní dítě se s malou dá něco vybrat.. a čtu si poradny a sem tam diskuze, protože je to tady takové otevřené a řeší se tu opravdu zajímavá témata. Hltám každý zveřejněný článek, ty mi přijdou opravdu hodnotné. Hodně maminek mi je tady svými "zdravými" názory blízkých. Vyhovuje mi, že to tady není takové "prodané". Ráda se inspiruju produkty ve VP a soutěžích, i když tím, že nejsem aktivní moc, tak jsem si zatím vybrala jen dva dárečky. Jste skvělé, holky a díky!

Já si rozmýšlím nákupy dopředu, alespoň rámcově a když mě něco zaujme, tak to rovnou koupím klidně v létě.. Akorát to většinou až do Vánoc nevydržím a předám dárek dřív :) Když mám vymyšleno, tak jdu čsto buď po úplně konkrétní věci, kterou koupím po internetu. Když inspirace nepřijde, vyrazím do nějakého OC a mám tykadla nastražená, co do nich cvrkne. Ve Fashion Areně jsem byla asi 3x a pokaždé jsem byla spokojená a nakoupila jsem. Není to výprodej, jak jsem si nejdřív myslela, ale mají tam dobré kousky za super ceny. I když je někdy výběr třeba z velikostí u oblečení menší, tak já jsem měla štěstí a manžel vlastně taky. Pro dcerku jsem tam kupovala v NEXTu krásný věci za pár korun. Takže doporučuju a voucher se určitě bude hodit každému. Tisícovku jen tak nikde nenajdeme, že jo? :)

Menstruační kalíšek, 30. 12. 2015, 23.58

Děkuju za Vaši zkušenost.. to je přesně to, co jsem potřebovala slyšet. Konkrétní dojmy. Asi do něj taky půjdu. :)

My chodíme ven pravidelně kolem poledne.. po obědě. Mimčo mi v kočárku pěkně spí, já se s kamarádkou projdu a pokecáme. Až přituhne, bude to chtít asi už něčím namazat na ven, ale i tak si myslím, že klidně hodinku i ve větším mrazu dáme.

Co mě jako první napadne? Něco za něco. :) Když jsem měla před prvním porodem, tak jsem se bála i těšila zároveň. Nejhorší byla ta nejistota, co mě vlastně čeká. Teď mám malou holčičku a musím říct, že už se těším, až budu zase těhotná a těším se i na porod.. Oproti tomu prvnímu, kdy jsem toho možná až zbytečně hodně nechala na porodnickém personálu, bych si porod podruhé chtěla víc užít po svém. Víc se věnovat sobě a miminku, ne tolik těm "budíkům" a personálu. Prostě si to užít a skrz bolest darovat život novému člověku. Je to prostě něco za něco. A je to krásný. :)

A postupovala jste podle návodu? Tu rez nevím, ale olej a tráva mi normálně s Vanishem vyprat jde. ?? Tak to zkuste ještě jednou.

:D Tak teď jste mě teda pobavily. "Poskakuje kolem vás, jestli něco potřebujete" :D Jsem si představila mojeho, jak poskakuje hihi.. No, abych mu nekřivdila. První trimestr mi bylo celkem zle, hlavně ráno mě viděl, jak se plahočím od koupelny k záchodu a zpátky, takže jsem zaznamenala takové trochu opatrnější "našlapování" kolem, ale spíš jsem ho odháněla a bylo mi to nepříjemné. Když se mi udělalo líp někdy kolem toho 4. měsíce, jako by zapomněl. Nebylo toho ještě moc vidět a i mě bylo dobře, takže pohoda. Samozřejmě klasika jako nošení těžkých věcí, to jo, na to myslel. Ale kdybyste slyšely ty řeči, když jsem chtěla třeba namasírovat nohy! Mm to moc ráda a on nesnáší krémy, takže jsem nepochodila a tolik bych to bývala potřebovala. Prý si mám dojít někam na masáž. Ke konci těhotenství jsem se už dost koulela, ale bylo to spíš o tom, že když jsem něco potřebovala, řekla jsem si. Ale to jsem si možná způsobila sama tím odháněním v prvním trimestru. Takže u nás asi klasika, co jsem tak slyšela po kamarádkách.

Pedikůra za odměnu, 16. 4. 2015, 10.38

To je stejné jako u nás. Jakmile vytáhnu paty, je řev. Asi jsou ty naše dětičky moc zvyklé na nás. Ale souhlasím, že je potřeba občas myslet i na sebe, aby se z toho kolotoče člověk nezcvoknul. Nohy pěkné :D

prosim o rady, 23. 2. 2015, 11.02

Dobrý den, Aninko. Moje dcerka také v prvních měsících hodně tlačila.. Pořád se kroutila a byla celá červená. Trápilo mě to, dávala jsem si velký pozor na to, co jím, ale nijak to nepomáhalo. Vy dáváte umělé mléko, myslím, že je to jedno. Je to velká změna pro dítě, začít pít mléko, když bylo vyživované přes pupeční šňůru a než si zvykne trávicí systém, trvá to (říká se že tři měsíce - tříměsíční kolika). Já jsem šla raději za doktorkou, jestli se nekroutí dcera už moc a ta mi řekla, že dokud kaká, tak je to v pohodě. Pak to dcerku skoro ze dne na den přešlo a bylo to v pohodě. Tak snad se Vám to taky brzy uklidní :)

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací