Maminky kdo tu testujete Vanish?

zobrazeno 1722×

Vložil(a): Iveta Záborcová, 19. 8. 2015 19.08

Mamči testuji Vanish, který jsem vyhrála v soutěži a docela mazec, tři vybrané skvrny - olej, tráva a rez od patentků - teď jsem vytáhla z pračky a na všem fleky jsou :-( co teď? Buď zhatím testování za naprosto negativní a nebo testovat znovu?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 13.51

já ho normálně používám a zabírá skoro na vše kromě dýně

Žofinka

Žofinka, 5. 2. 2018, 12.05

já jsem s Vanishem spokojená, ale jestli Ty ne, tak bych to do testování napsala po pravdě

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.45

Já tedy s vanishem vůbec spokojená nejsem, přijde mi to předražené a nic moc

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 14.38

mě osobně Vanish rezavý flek vypral, ale takovým způsobem, že tam zůstala díra

Verisek29, 23. 8. 2015, 20.50

Testuji Vanish prášek na bílé prádlo, a je pravda, že za mě to taky není taková hitparáda, zkusila jsem na flek od trávy nalít Vanish podle pokynů a flek tam zůstal, tak jsem to ještě dala odmočit a pak vyprala a až po tom flek konečně zmizel Čekala jsem, že to bude jednodušší, protože dřív jsem používala gel a ten byl naprosto v pohodě.

Estrela113, 21. 8. 2015, 21.14

Já bych napsala pravdu, tak jak to je. Nemá smysl "výzkum" zkreslovat.

katerinaf, 20. 8. 2015, 23.05

No mě Vanish a zejména český také téměř nic nevypere.

benca, 20. 8. 2015, 16.43

ja mam na skvrny gel ariel a vsetko zide dolu, myslim, ze vanish mi na vsetko tiez nezaberal

dasza, 20. 8. 2015, 7.08

Vanish sem nikdy nemela...a travu a olej vyperu bez jakehokoliv odstranovace atd...staci prasek...a do testovani napsat pravdu;)

Alexandra, 19. 8. 2015, 23.44

Ivet, přesně jak píše veru.veru ... cílem testování není napsat samou chválu, ale pro ostatní maminky opravdu výrobky otestovat. Samozřejmě je nezbytné, abyste dodržela výrobcem uváděný postup. Koukám do seznamu a Vy jste vyhrála Vanish Gold Pink Gel (http://www.vanishinfo.cz/produkty/vanish-gold-oxi-action-prášek/vanish-gold-gel-oxi-action). U něj mají uvedeno, abyste "pro dosažení maximální rychlosti a účinku provedla předčištění nebo textilii namočila a uvidíte, že některé* skvrny zmizí již za pouhých 30 vteřin! *testované skvrny: červené vino, šťáva z červeného ovoce, řasenka, maliny, základní make-up, sojová omáčka". / Olej, tráva ani rez tam uveden není. Na druhou stranu právě tyto skvrny Vás zajímají (a nebudete mezi maminkami sama), takže zkuste ještě jednou důkladně předčistit - viz odkaz výše a ještě jednou vyprat. No a pak pošlete výsledek, ať bude jakýkoliv i s videem a fotkami. Díky

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů