Éterické oleje jako podpůrná léčba nemocí?

sledováno 1× zobrazeno 1928×

Vložil(a): NikolaJ, 27. 12. 2016 15.01

Maminky, používáte nějaké éterické oleje na osvěžení vzduchu, když máte nemocné děti? Narazila jsem na eualyptový sprej, údajně ho používají k desinfekci prostor u doktora. Mělo by se po tom lépe dýchat, u nás teď pořád někdo smrká a pokašlává.. Máte nějakou svoji oblíbenou vůni, která funguje?

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 2. 1. 2018, 7.31

až tak vehementně to nepužívám, maximálně do domečku se svíčkou kápnu, ale spíše pro osvěžení, zkušenost v době nemocí nemám

Mygara

Mygara, 7. 4. 2017, 6.59

já na to nejsem zvyklá dávat takto něco do prostou, leda při rýmě a mám také ráda eukalyptus nebo mám rostlinu rýmovník, ze které ulamuji listy a mnu je a čichám

Trixie

Trixie, 6. 1. 2017, 19.21

V zimě a na jaře nejčastěji čajovník (tea tree oil) a eukalyptus, v létě a po létě především levandule a máta:-)

jaaniickaa

jaaniickaa, 6. 1. 2017, 18.31

Většinou nic, ale eukalyptus v tyčince je dobrý na protažení nosu

MiskaTekk, 6. 1. 2017, 3.44

Máme doma rýmovník a ten nám pomáhá , jinak olejíček který dáváme do aromalampy

vendy.z, 5. 1. 2017, 20.29

My dáváme klasický olejíček do vody na aromasvíčku, dáváme eucalyptus a dal. Pomáhá nám to.

caro.line, 5. 1. 2017, 14.29

My doma máme rýmovník, ale nevím moc, jak ho používat. Vždycky rozemnu mezi prsty list (rozlámu) a nechám ho takhle na frekventovaném místě. Nebo občas do aromalampy kápnu trochu eukalyptu, případně borovice.

Verasvobod, 5. 1. 2017, 10.07

Zatím nic nepoužíváme. Pouze nám roste doma rostlina rymovnik.

Tereza Pauková (mrkew)

mrkew, 5. 1. 2017, 9.36

Doma používám do aroma lamp mátu a eukalyptus krásne provoní byt a a navíc se mi lépe dýchá. V létě vařím levandulové sirupy takže zase svěží vůně v létě

isykorka, 4. 1. 2017, 21.21

Prozatím jsem žádný olej nepoužívala, ale vyzkouším, až bude nějaké nachlazení na obzoru.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů