Jak prožívá (nebo prožíval) vaše těhotenství nastávající tatínek?

zobrazeno 3011×

Vložil(a): Alexandra, 10. 6. 2015 22.12

Maminky, zajímá nás, jak (ne)prožívají vaše těhotenství vaši partneři a nastávající tatínci? Hýčkají si vás? Poskakují kolem vás, jestli něco potřebujete? Jsou vám oporou v péči o domácnost? Probírají s vámi, jak miminko roste a jak se vy cítíte? ... NEBO ... Se pro ně zatím vůbec nic nezměnilo? Myslí si, že žádnou velkou podporu nepotřebujete a že si tím musí projít zkrátka každá nastávající maminka, tak co by se tím nějak zvlášť zabývali? Podělte se s ostatními maminkami v této diskuzi, jak to máte, nebo jak jste to měly? :)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 7.04

můj manžel se hodně změnil a hlavně se zklidnil a už nemá tak potřeštěné nápady, za což jsem vděčná

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 15.06

můj manžel byl ke mně více ohleduplnější, což jsem ocenila, vydržel i to, že jsem neměla chuť na sex a nechtěla jet na hory s břichem

Kikinka30, 12. 4. 2017, 12.15

Tatinek to prozival,hladil me, opatroval...bylo to prima

Pavla T., 1. 3. 2017, 0.20

U prvního byl plný obav, nechtěl mě nechat nic dělat, hladil mi bříško a hýčkal mne. Teď u druhého už otcovství zvládá na 1*, ale ta starost není tak přehnaná, ale i tak si to užívá 😀

Fun, 4. 1. 2017, 17.29

Me hladi brisko a tesi se az bude mrnous kopat:-) Rika at netaham tezky veci takze pozorny je:)

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 13.50

manžel byl ke mně moc pozorný ve věcech jako je nošení těžkých věcí a vždy se moc těšil na utz ( i když říkal, že tam stejně nic nepoznal) a myslel na pravidelné focení rostoucího bříška a nevyžadoval žádné vyvařování

nikolava, 8. 11. 2016, 8.37

Přítel mi pomáhal se vším (ale to dělá pořád i ted), občas se sáhl na břicho, ale nijak extra

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 11.06

Mě manžel hrozně opečovával, dokonce poprvé v životě myl okna, abych to nedělala já a nosil mi nákupy a tak

misina01, 12. 10. 2016, 20.02

O mě se manžel hodně stará i normálně, ale co čekáme miminko, tak obzvlášť pomáhá mi s domácími pracemi, na miminko mluví, hledá pro něj věci, snaží se, abych odpočívala, vyrábí mi džusy a sám má aplikaci v mobilu, jak se miminko vyvíjí. Chodí se mnou na kontroly, prošel se mnou veletrh for babies je nadšený.

Lusesita25, 10. 10. 2016, 19.48

Jak jen byl nadseny kdyz ho malý zacal kopat a obcas na nej i zareagoval a zacal se vrtet.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů