mtina: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (5)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (97)

Naši kluci jsou velcí pomocníčci, starší 5let vytahuje nádobí z myčky, vysává a i v kuchyni se mi snaží pomáhat nejvíc má rád zavařování a strkání zeleniny a ovoce do sklenic :) a moc rád pomáhá i taťkovi venku i doma..

Moc gratuluji webovky i FB stránky jsou super, přehledné, plné novinek a zajímavých článků..

S padáním jsem problém neměla ani v těhotenství ani po porodu, jen jsem nestíhala zajít ke kadeřnici a tím jak mám husté vlasy a měla jsem do toho roztřepené konečky se mi udělal ooobrovský dred tak jsem se musela nechat ostříhat na krátko..

Odreagovani :), 14. 2. 2016, 16.35

cca rok a půl jsme šli na ples a hlíádala babička bez problémů to zvládli na jedničku, teď sme šli na ples znovu starší má už 4,5 a mladší 2roky a 3měs a opět to s babičkou zvládli. sice jsem byla myšlenkami pořád u nich ale myslím že volný večer prospěl jak mě tak i kluci byli spokojení u babičky a babička si je aspoň pořádně užila..

Uspavani, 14. 2. 2016, 16.32

2roky a 3měsíce. Malý čtení miluje takže při phádce pěkně leží a poslouchá :)

Masopust, 10. 2. 2016, 9.32

A co kominíček? černé oblečení na kabátek udělat zelený čtyřlístek :) a vyrobit do ruky malý žebřík nebo kominickou štětku

Jsme na tom podobně. malý má 2roky a 3měs. když je nahatý chodí krásně na nočník i záchod jak ho obleču tak si neřekne, nejde... Zkoušíme, učíme se vysvětluju a doufám že to brzy pochopí. asi ještě nenastal jeho čas...

Jak vypada vas den?, 10. 2. 2016, 9.25

Raději než úklid doma jsem s dětmi venku. Občas to u nás i podle toho vypadá... (hora nevyžehlenýho prádla, všude hračky...apod) ale hlavě že jsou děti šťastné a spokojené :)

Meningokok, 10. 2. 2016, 9.23

Pokud máte dobrou dětskou lékařku proberte to s ní at vám vysvětlí proti kterým kmenům to je a které se u nás vyskytují a jestli to má cenu či ne... Ta vám poradí nejlíp :)

Jak slavíte Valentýna?, 10. 2. 2016, 9.16

Neslavíme ho, do kina, nebo na dobrou večeři si zajdeme když na to máme chuť, hezký večer taktéž... Valentýna k tomu nepoitřebujem :)

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací