mtina: Hodnocení produktu

Nejnovější hodnocení vložená uživatelem: (12)

Cena
Úleva pro děťátko
Pohodlná aplikace
Snášenlivost dítětem

Jemný masážní olejíček, který působí protikřečově. Může se používat od 9týdne života. Složení heřmánek, římský kmín, fenykl a majoránka

Cena
Účinnost
Snášenlivost dítětem

Jediná vodička která nám na zoubky zabrala, výhoda Jakoubka je že se maže zevnitř i zvenku... Jiné gely a roztoky mi hned vevnitř olízal a Jakoubek účinkoval i zvenku..

Triton X6, 24. 5. 2013, 16.55

Cena
Design
Snadné použití
Účinnost

Čistička vzduchu, obsahuje ionizátor, je nehlučná. vychytává prach, pyly, plísně... filtry se jen opláchnou pod vodou, takže se nemusí kupovat nové..

Cena
Dobrá dopravní dostupnost
Příjemné a čisté prostředí
Zázemí poskytující vše potřebné pro děti a maminky
Spokojenost dětí se plaváním
Profesionální přístup

Plave se s vyškolenou instruktorkou, ve skupince cca 6dětí. Bazén není chlorovaný ale ošetřovaný ozonem. Možnost náhrady dvou lekcí. cena 1200 za 10lekcí.

Hami 3 Banán

Hami 3 Banán, 24. 5. 2013, 10.28

Cena
Snadná rozpustnost
Oblíbenost dítětem
Snášenlivost

Po ukončení kojení v 17měs. sem hledala mléko které by malýmu chutnalo a HAMI banán vede. Dobře chutná, lehce se rozpouští. Obsahuje optivital (směs vitamínů a vápníku).

Cena
Příjemné používání
Účinnost

Prací prášek pro citlivou pokožku, zdá se mi že pere líp jak lovela, proto ho používám na dětské prádlo. Prádlo je čisté i při nízké prací teplotě a krásně voní (aviváž nedávám)

Cena
Kvalita

Skvělé kelímky ve kterých můžete uchovávat, mrazit, ohřívat mlíčko i jídlo pro nejmenší děti. Po přidělání adaptéru je lze přidělat i k odsávačce Avent a lze s nimi přímo i krmit.

Cena
Kvalita

Angelsounds pro domácí odposlech tlukotu srdíčka, pohybů, škytání miminka. Je vhodný od 12měs. Zvuk je možné si i nahrávat a potom pouštět narozenému miminku pro uklidnění.. Je to dobrá věcička proklid maminky že je miminko v pořádku..

Baby carrier

Baby carrier, 9. 5. 2013, 12.49

Cena
Skladnost
Design
Kvalita zpracování
Pohodlí
Nízká hmotnost nosícího zařízení

Skvělá, odlehčená krosna pro děti do 25kilo, pro bezpečnost má čtyřbodové pásy, spousta kapsiček na věci pro dítě i rodiče. Nepromokavá odnímatelná stříška. Super věc pro aktivní rodiče

Zábrana na sporák

Zábrana na sporák, 8. 5. 2013, 16.31

Cena
Snadná instalace, manipulace
Bezpečnost
Snadné ovládání

Zábrana na sporák má lehké přidělání buď se přivrtá 4mi malými šroubky nebo ji lze přidělat silikonem, již několikrát nám zachránila prstíčky před spálením. Za mě skvělá věc

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací