Meningokok

zobrazeno 3484×

Vložil(a): katuš, 5. 2. 2016 0.40

Devcata mate nektera zkusenosti s ockovanim proti meningokovi?nazory se hodne ruzni.nekdo rika ze vakcina na tip B je jen blud a nekdo ze to zabere tak nevim.dat nebo nedat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 8. 1. 2018, 12.28

naopak, doporučuje se očkovat B, jen jim trvalo, než našli vakcínu

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 8.44

já osobně jsem dala B, protože to je nejčastěji se vyskytující se typ zde v ČR

mtina, 10. 2. 2016, 9.23

Pokud máte dobrou dětskou lékařku proberte to s ní at vám vysvětlí proti kterým kmenům to je a které se u nás vyskytují a jestli to má cenu či ne... Ta vám poradí nejlíp

ppetaa27, 8. 2. 2016, 17.39

Ja jsem syna nechala ockovat. Vim, ze je na to ted hodne spatnych nazoru, ale mame skvelou doktorku a pochybuju, ze by nam nabizela neco, co synovi uskodi.

katuš, 10. 2. 2016, 11.27

A jak na to reagoval?

ppetaa27, 10. 2. 2016, 13.09

Poprve to jenom prospal. Ani teplotu nemel a dvakrat na nem ani nebylo poznat, ze na nejakem ockovani byl. Takze uplne v pohode nenechte se zmast ostatnima nazorama. Vyslechnete doktorku a rozhodnete se hlavne podle sebe. Za me je to zbytecne nafoukla bublina

katuš, 5. 2. 2016, 14.43

Prave ze jsem na vazkach pac nam v rodine bohuzel o vanocich zemrela mala ve trech mesicich na meningokoka.proto se ted o to zajmam

dáša, 5. 2. 2016, 11.28

Já bych nedávala, stejně je plno dalších kmenů proti, kterým to není. A i to, že je zrovna na ně nezaručí účinnost. Kdežto vše co se s vakcínama do tělíček malých dětí dostává, se v nich ukládá a může být spouštěčem dalších věcí. Každopádně rozhodnout se musite Vy sama. Nastudujte si to v klidu a rozhodněte se.

Katka

Katka, 5. 2. 2016, 8.40

nedávala bych nic nepovinného, stejně je větší pravděpodobnost vedlejších účinků vakcíny než že se dítě nakazí zrovna stejným kmenem na které je očkováno

dasza, 5. 2. 2016, 6.34

Tak hlavne nusite vedet sama zda do ditete chcete pichat vsechny ty sajrajty.riskovat nu.i vazne poskozeni...mozna by stalo za to se trochu zajimat o slozeni.atd.a mozna si udelate nazor sama...preci do ditete nepichnete neco.jen proto ze nekdo rekl joo to je bezva;) jo dem proti ockovai.a reknu ne...ale vy sama si zjistete o vakcine a celkove ocku co nejvic.a sama si udeljte obrazrk o tom zda vazne chcete tomuto dite vystavovat..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů