PŘIPRAVTE SE NA VÁŠ POROD

Vložil(a): Alexandra, 22. 2. 2017 23.18

Test

Celková délka: 2h 31m 27s

 1. Úvod, proč se liší představy o porodu od reality?
 2. Porodní příběhy maminek
 3. Proč si napsat porodní plán, co by měl obsahovat
 4. Podle čeho si především vybrat porodnici
 5. Doprovod u porodu
 6. Průběh porodu
 7. Správně provedený Bonding a jeho význam
 8. Chvíle po porodu
 9. Placenta a její využití
 10. Ambulantní porod - odchod po porodu domů
 11. Závěr
 12. BONUS 1: Bára Poláková a Pavel Liška něco navíc
 13. BONUS 2: Jitka Čejková těsně po porodu jedné z jejích maminek, Porodnice Rakovník
 14. BONUS HARMONIE HORMONŮ: O hormonech při porodu s Kristinou Neubertovou Zemánkovou
 15. BONUS HARMONIE HORMONŮ: Hormony jako souvislý procesod početí po kojení s prim. Weberovou

V tomto dílu se dozvíte, jak se připravit na porod, aby pro vás byl jedinečným a krásným zážitkem. Přiveďte na svět miminko v klidu, bez stresu a tak, jak umíte! Provedou vás primář porodník, primářka neonatologie, dula a maminky, které vám dají nahlédnout do svých porodních příběhů a jak s těmito zkušenostmi naložit příště jinak, lépe.

Jednou z maminek je i herečka a zpěvačka Barbora Poláková, která mluví otevřeně o tom, podle čeho si vybírala místo pro svůj porod, co je podle ní opravdu důležité. Dozvíte se, co by měl obsahovat správně napsaný porodní plán (přání), jakou roli by měl mít váš doprovod u porodu. Mluvíme o tom, co se dá dělat, když se porod nerozbíhá a vy nechcete hned jít na vyvolání. Dozvíte se názory na rutinní provádění úkonů při porodu, jak by měl vypadat ten opravdový bonding a co dělat, když k němu z nějakého důvodu nedojde? Paní primářka krásně mluví o tom, jak můžete na společnou cestu vyjít s předčasně narozeným miminkem, či jak lze zajistit bonding po císařském řezu, když už na něj z nějakého důvodu dojde. A jaký význam má dotepání pupečníku? Jak se domluvit s personálem porodnice na všem, po čem toužíte?

V tomto díle čekejte spoustu povzbuzení a vřelých slov. Srovnáte si myšlenky a půjdete k porodu s chutí a elánem. Navíc se můžete těšit na doplňkové bonusy. :)

Účastníci tohoto dílu: Alexandra Wolfová, primářka MUDr. Mgr. Magdalena Chvílová Weberová, primář MUDr. Radek Poláček, Jitka Čejková, Barbora Poláková a Pavel Liška, Lucie Marešová, nastávající maminka Míša, Adriana Hyklová

 

Při nákupu tohoto videa vám ZDARMA zpřístupníme také BONUSOVÉ VIDEO na téma HARMONIE HORMONŮ.

O tom, jak fungují přirozené hormonální procesy v těle ženy při porodu, co se děje s miminkem a také jaký je rozdíl, když žena dostane uměle podávané hormony při porodu, vám ve velmi zajímavém rozhovoru bude povídat porodní asistentka a viceprezidentka Unie porodních asistentek Kristina Neubertová Zemánková. Paní primářka Weberová předává svůj pohled na práci hormonů v kontextu souvislého procesu od početí po kojení a ještě dál.

Účastníci bonusového dílu Harmonie hormonů: Mgr. Bc. Kristina Neubertová ZemánkováMUDr. Mgr. Magdalena Chvílová Weberová, Markéta Vokáčová

Cena: 590 Kč

Pro přehrání zakoupeného videa se musíte přihlásit.

Pro přehrání videa je nejprve třeba video zakoupit v e-shopu.

Názory uživatelů, kteří si zboží zakoupili (13 názorů)

Dekuji moc za videa, velmi mi pomohla definovat klicove momenty meho prviho zpackaneho porodu a zaroven dodala nadeji, ze existuje cesta jak zvladnout druhy porod lepe. Prijde mi trochu skoda, ze problematika porodu cisarskym rezem (mozne zpusoby vedeni, pripady kdy je nutny) neni rozebrana trochu hloubeji.

Moc Vám děkuji za výborná videa s krásně a přehledně předkládanými informacemi. Jen snad jediné téma mi zde chybělo a to téma lotosového porodu, tedy neodstřižení placenty a ponechání jejího přirozeného odloučení. Třeba to bude námět pro někdy příště Děkuji!

Anna K.

Krásné video a moc za něj děkuji. Moc se mi líbí myšlenka ambulantního porodu. Nemyslím teda, že bych šla domů ihned ale třeba na druhý den. U prvního porodu jsem měla pocit, že zbytečně zabírám lůžko a že by nám doma bylo lépe což taky bylo Co se týče placenty jak řekla Bára, každá holka to musí cítit sama

Chtěla bych moc poděkovat za Vaše videa. Díky tomu jsem si utřídila to, jaký porod bych si přála ale co je mnohem důležitější byla jsem připravena na jiné možnosti a ze se můj porodni plán muže odvíjet úplně jinak. To mi dalo neuvěřitelnou sílu, ze i když nakonec vše se odvijelo podle miminka a já tak přišla třeba o poporodni bonding, věděla jsem že je to v pořádku a ze zdraví miminka je důležitější. Opravdu děkuji za to, ze otevřeně mluvíte o ideálním plánu porodu ale zároveň říkáte i možnosti které mohou nastat. Porod byl pro mě krásný zážitek a hlavní podíl na tom měl můj klid a připravenost na všechny možnosti.

Kdybych mohla vaše rozhovory vidět před mým prvním porodem, nemusel být tak šílený. Vůbec jsem nevěděla, co čekat. Máte to dobře zpracované a jsem ráda, že jsem na vás narazila (přes stránky s Bárou Polákovou mujporod.eu, který jsou taky super, hlavně ty statistiky). Doufám, že po podruhé bude o dost lepší. Určitě budu líp připravená.

PetraMok

tak uz je mi jasne kde byl ten zakopany pes po mem prvnim porodu! nejprve jsem si myslela, ze jsem nejaka divna, ze jsem se hned nezamilovala do male, ale ono to teda nejspis bylo tim oxytocinem! grrrr! no u druheho budu moudrejsi. A presto ze jsem myslela, ze porodni plan je k nicemu, tak si ho ted napisu. Diky za inspiraci

holky, máte to tak hezky zpracované! škoda, že jsem z moravy, bych hned chtěla rodit v Rakovníku a mít u toho paní Čejkovou i tu porodní asistentku Kristýnu:-D a Bára s Pavlem jsou nejvíc:-D mám za sebou jeden porod a nebyl podle mých představ, ten druhý bude i díky vám jiný. Chci to jinak a díky videu už mám jasnou představu:-)Díky vám všem co za těmi videi stojíte!

Těším se, těším se, těším se... díky vašemu průvodci ještě víc. <3 A jsem tak nějak smířená i s tím, kdyby se všechno nepovedlo úplně tak, jak bych si teď přála. V tom mi hodně otevřela oči Bára Poláková, jak mluví o průběhu svého porodu. Vůbec všechny ty příběhy jsou pro mě cenné a líbí se mi, že nijak nestrašíte a naopak se snažíte nás povzbudit. Jsem ráda, že jsem si průvodce koupila. Budu pouštět znovu a znovu a pak dám vědět, jak jsem porodila a vůbec, jak se s mrňouskem budeme na sebe ladit.

Já jsem donedávna o vás ještě nevěděla, ale pak jsem na facebooku zahlídla článek o ambulantním porodu. No a teď ty videa! Pomalu finishujeme, tak jsem si ten porod koupila, teda video tady:-D uvažuju právě o ambulantním porodu a jsem tak ráda za všechny ty informace z videa! Kéž by bylo víc takových odborníku jako máte ve videu, to bych se pak možná porodnice nebála:-( Jo, a bonus hormony - vůbec jsme neměla tušení, co všechno může oxytocin ovlivnit! No aspoň vím, co si napíšu do porodního přání. Děkuji moc za inspiraci! A jdu ještě na to kojení a šestinedělí, protože kdo je připraven, není zaskočen:-D

Tak už mám za sebou už i porod (tedy zatím jen ve vašem videoprůvodci) Hodně na mě zapůsobil bonus o hormonech a přirovnání k srnce. Konečně vím, co si mám napsat do porodních přání.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů