Alexandra

Uživatelské jméno:

Alexandra

Poslední přihlášení:

25. 5. 2024, 15.03

Jméno:

Alexandra

Příjmení:

Wolfová

Dobrý den :)

jsem zvyklá být hodně aktivní a nevydržím sedět na místě, proto jsem se rozhodla ještě v zaměstnání, že až budu těhotná a pak doma na mateřské s dětmi, pustím se do něčeho, co bude dávat smysl pro maminky. Ten čas přišel (už je to 10 let) a mě těší, že pro vás spolu s ostatními spolupracujícími maminkami připravujeme tento web. Často nás to stojí hodně úsilí, ale o to větší radost máme z toho, jak se nám tu pěkně "množíte", je vás víc a víc a vypadá to, že vás to tu baví stejně jako nás. :)

Kromě kategorií, ve kterých si určitě každá najdete to své, se v článcích zaměřujeme na témata týkající se zdravého přístupu k mateřství a dětem, podporujeme nošení dětí, zdravé přebalování, sázíme na mateřskou intuici, věnujeme se zdravému stravování, přirozenému rozvoji dětského potenciálu a jak nám děti odrůstají, řešíme další a další témata. Pokud vám tu něco chybí a máte pro nás třeba nějaký námět na téma ke zpracování, budeme za něj rády - napište nám přes kontaktní formulář (o nás).

Do Věrnostího programu, ve kterém si za svou aktivitu tady na webu vybíráte dárečky, se snažíme dávat kvalitní produkty v souladu s filozofií webu, na kterém neustále pracujeme, vychytáváme mouchy a budeme přinášet další inovace, aby se nám tu společně líbilo.

Mám dvě úžasné dcerky - Verunku (9/2012) a Valerku (1/2015) ❤️
Více o mě se dočtete v rozhovoru: https://www.promaminky.cz/clanky/rodina-a-vztahy-121/kde-cerpa-energii-zakladatelka-webu-promaminky-cz-540

Hezký den Saša

Aktivitu v jednotlivých kategoriích webu najdete vlevo na této stránce.

Děti uživatele: (2)

Valerie

Pohlaví: holčička

Datum narození: 22. 1. 2015

Veronika

Pohlaví: holčička

Datum narození: 2. 9. 2012

Alba uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádná alba nebo se rozhodl je nezveřejnit.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů