Alexandra

Uživatelské jméno:

Alexandra

Poslední přihlášení:

29. 6. 2017, 9.03

Jméno:

Alexandra

Příjmení:

Wolfová

Dobrý den, maminky :)

jsem zvyklá být hodně aktivní a nevydržím sedět na místě, proto jsem se rozhodla ještě v zaměstnání, že až budu těhotná a pak doma na mateřské s dětmi, pustím se do něčeho, co bude dávat smysl pro maminky. Ten čas přišel a mě těší, že pro vás spolu s ostatními spolupracujícími maminkami připravujeme tento web. Často nás to stojí hodně úsilí, ale o to větší radost máme z toho, jak se nám tu pěkně "množíte", je vás víc a víc a vypadá to, že vás to tu baví stejně jako nás. :)

Kromě kategorií, ve kterých si určitě každá najdete to své, se v článcích zaměřujeme na témata týkající se zdravého přístupu k mateřství a dětem, podporujeme nošení dětí, zdravé přebalování, sázíme na mateřskou intuici, věnujeme se zdravému stravování, přirozenému rozvoji dětského potenciálu a jak nám děti odrůstají, řešíme další a další témata. Pokud vám tu něco chybí a máte pro nás třeba nějaký námět na téma ke zpracování, budeme za něj rády - napište nám přes kontaktní formulář (o nás).

Do Věrnostího programu, ve kterém si za svou aktivitu tady na webu vybíráte dárečky, se snažíme dávat kvalitní produkty v souladu s filozofií webu. Moc rády rozdáváme dárky tady i na různých akcích, kde se s námi můžete potkat osobně (Články / Kde lítáme).

Na webu neustále pracujeme, vychytáváme mouchy a budeme přinášet další inovace, aby se nám tu společně líbilo. Pokud byste pro nás měly nějakou inspiraci, co by na ProMaminky.cz nemělo chybět, dejte nám určitě vědět.

S.

Aktivitu této maminky v jednotlivých kategoriích webu najdete vlevo na této stránce.

Děti uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádné děti nebo se rozhodl jejich data nezveřejnit.

Alba uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádná alba nebo se rozhodl je nezveřejnit.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací