Misska20: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (4)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (557)

Já si přala vysavač druhým rokem a konečně mi ho Ježíšek přinesl 😂🙈

take jsem nepřišla na to co to bylo :D

Solná jeskyně, 19. 11. 2019, 9.03

ja kdysi kdyz byl syn maly, tak jsme chodily do solne jeskyně, kde děti měli hračky, kouzacku, bagr a mohly si tam hrat, miminko mohlo byt bud na dece nebo na lehátku...ale abych pravdu řekla, tak nevím zda to pomůže na nějaké nemoci :))

Tak jsem to zkusila dat dceri a ta si s tim ted zacina trosku hrat, bavi ji tam přendávat věci, které jsou na suchý zip. Na jedné straně tam mame strom s jablíčky na druhé straně je ježek a má hrušky a můžou to ovoce přendávat. a pak tam máme na suchý zip sněhuláka který se dá také skladat..

Kroužky, 11. 11. 2019, 10.08

U nás je babinec pokec a vínko :D

Kroužky, 1. 11. 2019, 9.05

Já chodím každý týden cvičit, na to se vzdycky opravdu tesím az si odpocinu :D a pak mame s holkama jednou mesicne Babinec, kdy vecer vypadnem do restaurace na veceri, poklabosime, odreagujeme, schazi se nas tak kolem 10 a je to super :-) To že chodím s dcerou na kroužky pro rodice s detmi, to nepocítám, to pro me není to prave odreagování :D

Syn to dostal ve dvou letech k svatku od svagrove, opravdu moc hezky udelane, ale hral si s tim malo. Uvidim co dcera, ta ma ted rok, tak ji to zkusim za chvili take dat zda se to osvedci u ni. Jinak ty ceny asi odpovidaji, je to dost narocne to cele ručně vytvorit, toho casu, který nad tím stráví :-)

Dětské akce, 25. 8. 2019, 22.09

Já koupila lístky na Čiperky a synovi se to moc nelíbilo, nakonec jsme odcházeli dřív a šli za tatínkem na fotbal 😂

Ali, 25. 8. 2019, 22.06

Já brala z Tlapkové zatím jen postavičky (viděla jsem je i v Bambuli) nic většího jsem nekupovala :) dělala jsem synovi i oslavu na téma Tlapek (balónky, talířky,lžičky, čepičky, frkacky)

Ali, 19. 7. 2019, 19.10

Objednávám čelenky, malá autíčka, tlapkovou patrolu, věci na tvoření, mám i umělé květiny, atd :))

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací