Potíže při vyprazdňování

zobrazeno 667×

Vložil(a): Misska20, 3. 5. 2017 22.16

Holky mám dotaz zda někdo nemáte zkušenost. Syn 18 měsíců, když chce jít na velkou tak u toho dost breci. Koukala jsem že tam je téměř vždy i nějaká kapka krve, myslím si že má uvnitř prasklinku a když tlačí tak ho to bolí. Snažím se aby měl stravu takovou aby nemel tuhý bobek i dost pije.chystam se s ním k doktorce, ale třeba někdo poradí co by mu mohlo pomoci.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 15. 5. 2017, 10.54

jinak jako malá měla problém, dávali jsme Lactulosu

vendy.z, 15. 5. 2017, 10.54

Dcerce občas praskne při tužší stolici žilka...je to tou tuhou stolicí + citlivé žilky. Když se to stalo poprvé a celý nočník skoro plný krve, byli jsme zděšení. Nechávali jsme jí prohlédnout, ale vše ok...máme jí mazat zadeček a dávat stravu tak, aby nebyla tuhá...nikdy u toho ale nebrečí a občas krev je, i když ne už tolik co bylo kdysi.

Misska20, 15. 5. 2017, 20.36

Od té doby co si dávám pozor co jí, mažeme zadeček, dávám probiotika tak se to o dost zlepšilo.trosku krve je výjimečně a některé dny už ani nebrečí..tak snad se to časem zlepší úplně

vendy.z, 16. 5. 2017, 7.50

JJ, to je fajn...hlavně se musí pravidelně vyprazdňovat

Mygara

Mygara, 9. 5. 2017, 18.46

u starších dětí mám zkušenost, že stolici dobrovolně zadržují, aby je to právě nebolelo, a pak je to ještě horší, ale vše podstatné tady už bylo řečeno

Misska20, 9. 5. 2017, 21.59

No z toho sem měla trošku obavu že kdyby nás doktorka poslala na nějaké vyšetření tak že by se mohl seknout a nechtěl by chodit na nočník. Jedna známá má právě holčičku a mají s tím obrovské problémy, že ji právě nechce vůbec chodit na záchod a zadržuje to, už s tím byli i na různých vyšetření.

Žofinka

Žofinka, 9. 5. 2017, 11.29

dobře, že se to zlepšilo, někdy dělá člověk psí kusy a spraví se to "samo"

Misska20, 9. 5. 2017, 14.09

Jo sice pláče pořád,ale krev už tam téměř není. Třeba tu švestkovou stavu mi nechce vůbec pít, přitom jsem mu to smíchala s vodou aby to nebylo tak sladké a jak zjistil že to není obyčejná voda,tak nechtěl pít vůbec. Takže má jen ty probiotika, asi dost pomohla ta dubová kůra.a nedávám vůbec banány, i když je tak miluje

Fuga

Fuga, 9. 5. 2017, 10.11

napadá mě ještě dostatek pohybu

Misska20, 9. 5. 2017, 10.19

Toho má bych řekla až dost ale od toho minulého týdne se to o trošku zlepšilo,tak snad to bude úplně v pořádku.

louskacek2, 6. 5. 2017, 7.54

Z vlastních zkušenosti doporučuji zařádit proto aby stolice byla měkčí a nebolelo tolik lžičku oleje po ránu. Celkem jedno jakého jen ne toho obyc . Není to tak hnusný jak se zda

pouzarovaj

pouzarovaj, 4. 5. 2017, 21.29

Přeji, aby bylo co nejdřív lépe.

Adelinka, 4. 5. 2017, 16.15

Je možné, že tam malou prasklinku má. Manželovi se udělala potom, co měl průjem po antibiotikách a bral probiotika. Koupili jsme na to nějakou mastičku v lékárně a několikrát denně si to aplikoval do konečníku. Myslím, že to léčil, tak týden až čtrnáct dní.

Kikinka30, 4. 5. 2017, 15.09

Dubiva kuru by nela zabrat,drzte se....

Misska20, 4. 5. 2017, 20.56

Děkuji, snad to bude dobré.

Misska20, 4. 5. 2017, 8.18

Tak jsme byli u lékařky a máme brát probiotika, hodně vlákniny a tekutin na změkčení stolice. Omývat zadeček pouze vodou nebo repikem, často mazat, mám zkusit i krém z dubové kůry, hlídat aby dlouho nesedel na nočníku a pokud se to nezlepší tak máme znovu dojít, že v nejhorším případě by se to muselo řešit chirurgicky.

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 5. 2017, 12.19

Chudinka, tak ted mu snad bude dobre

Aliisha

Aliisha, 4. 5. 2017, 13.15

Tak ať je líp. Chudinka

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů