Výchova/neýychova

zobrazeno 1146×

Vložil(a): Misska20, 10. 7. 2017 7.30

Ahoj holky, tak jsem teď se synem (20m) u mámy na prázdninách a někdy toho už mám vážně plný zuby. Pořád dokola mi jen říká jak ho neumím vychovat, že se vzteká, ječí a všechno si vynucuje. Když se začne vztekat tak že mu mám dát hnedka na zadek a žádný domlouvání. Dneska vstával o půl sesty, že si za to mužů sama, že mu neumím přikázat aby ještě ležel, že se mu podřizuji, vstávám a jdu dělat mlíko. Ze nosí ještě plinky, neumí mluvit a prostě pořád něco. Hlavně to pak všem říká jak je nevychovaný, včera u babičky, brachovi, švagrove.už mě to vážně štve :-( Když ho hlidala tchýně ta si zase chválila jak je hodnej, že dokáže sedět, hrát si na jednom miste..a kamarádky mi taky říkají jakej je pohodar a klidas a že se občas vzteká, tak to vidím i u jejich děti.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 9. 8. 2017, 7.52

JJ, to jsou takové názory..... My když přijedem k našim tak první den jsou úžasní a hodní, druhý den dobrý a třetí den jsou děsně nevychovaní a hrozní....a to se chovají pořád stejně....

Čertice, 25. 7. 2017, 12.20

Je to vaše dítě dělejte to podle sebe. Jistě, některé děti jsou "hodnější" a jiné naopak daleko "zlobivejší" než to vaše

Žofinka

Žofinka, 24. 7. 2017, 10.13

nenechte se znechutit, co člověk to názor...

Mygara

Mygara, 22. 7. 2017, 6.38

dělejte to podle sebe, oni mají rodiče, kamarádky, přátelelé vždy nějaký názor a rádi ho dávají za vzor, a který je ten správný stejně nikdo neví

Fuga

Fuga, 20. 7. 2017, 9.41

já mám druhé dítě pohodáře a jak se dokáže někdy vzteknout, takže klid a dělejte to podle sebe

sestricka1989, 16. 7. 2017, 0.28

Řiďte se vlastnim rozumem

Janna, 12. 7. 2017, 20.37

Na to se vykašlete, vůbec si to neberte. Je jen a jen na vás, jak svoje dítě vychováváte a rady ať si nechají.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 15.38

No jo no nejlepší je to ignorovat a myslet si své a oznámit, že je to Vaše dítě

nikolava, 12. 7. 2017, 14.36

Budte v klidu, u nás to je úplně stejný. Všechno špatně

Misska20, 12. 7. 2017, 21.09

No tak snad se to časem zlepsi, já se tomu snažím věřit

annahb, 11. 7. 2017, 18.17

tak jeho maminkou jste vy a ne ona pokud s ním nemáte problémy vy tak je všechno v pořádku věřím že tyhle řeči naštvou ...... nic si z toho nedělejte

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů