Lucie2: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (6)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (5)

Odmítání jídla, 5. 11. 2014, 17.47

Tak to my jsme na tom úplně stejně. Dcera až tak do svých tří let snědla téměř všechno. Milovala vývary s masem a zeleninou, maso, ovoce,... a najednou se něco zlomilo, a kdyby bylo na ní, tak jí jen sladké kaše, sušenky a zmrzlinu. Někdy by to proložila parmezánem a uherákem. No a jediné, co funguje nám (i když je to trochu drastické) je, že dokud není prázdný talíř, tak nedostane nic jiného. Takže, když nechce sníst oběd, tak jí do ničeho nenutíme, klidně ho jíst nemusí, ale nic jiného prostě nebude. Myslím, že neexistuje dítě, které vydrží třeba celý den o hladu (i když takový extrém jsme naštěstí nezažili).

Tak to naše dcera se dlouho a ráda nechala krmit a já musím přiznat, že jsem byla ráda, protože když jsem jí krmila já, bylo to rychlejší a nebyl nepořádek :-) Teď jsou jí tři a jí sama úplně v pohodě. Prostě bych to nehrotila.

My jsme na tom podobně a vyřešili jsme to tak, že lisujeme ovocné džusíky a přidávám rozmačkané ovoce do jogurtů a kaší. A taky máme vyzkoušeno, že malá něco málo sní, když si ovoce může sama utrhnout. Třeba jahody nebo rybíz.

U mě ovulační testy také zafungovaly. Ale když chcete srovnávat, musíte použít testy od stejného výrobce a nejlépe i stejné šarže. Když kombinujete různé druhy, vidíte různě silný proužek, i když třeba testujete stejnou moč. Já jsem si koupila balení po deseti kusech.

My to měli podobně jako caroline. Dcera byla na dudlík hodně fixovaná a nedala bez něj ani ránu. Všechny babičky a tetičky to řešily, ale já si říkala, že dudlík snad ničemu nevadí, tak ať si dcera klidně dudá do kolika chce. Pak jsme ale byli u zubaře a ten říkal, že se dceři začíná dělat kvůli dudlíku předkus. Hned ten den, jsme dudlík přestali používat a dcera s tím neměla problém, když to říkal pan doktor :-)

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací