Jakým způsobem jste vaše dítko odnaučili dudlík?

zobrazeno 4477×

Vložil(a): Petra P, 8. 10. 2014 16.49

Náš chlapeček byl do dudlíků poměrně hodně zamilovaný. Měl jich několik "na střídačku". Když se mu však blížil druhý rok a já jsem nedělala nic jiného, než stále odněkud zvedala nebo podávala dudlík, řekla jsem si, že je čas s ním skončit. Malému jsem přednesla příběh o raketě (která byla na dudlíku vyobrazená) - odletěla do nebe. Příběh skvěle zabral a malý několik dní mával směrem k nebi. Jakou zkušenost s odnaučování dudlíku máte vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana.78, 28. 3. 2019, 21.38

Já měla zakázáno ho dceři dát,a když jsem to zkoušela,tak ho stejně nechtěla.

Žofinka

Žofinka, 1. 1. 2018, 7.36

já ho raději dcerce ani nedala, ale strom dudlíkovník apod. má v2tšinou uspech

Furciferka

Furciferka, 27. 11. 2017, 21.52

V jednom parku tady u nás je strom "dudlíkovník", kam chodí rodiče s dětmi odkládat dudlíky. Hezký nápad.

Barbarelka, 10. 11. 2017, 7.29

Malá první dva měsíce jo brala ale pak už ne takže nevím jaké to je odnaučovat dudka. A že jich doma máme spousta jsme jich dostali

Marta Korinkova, 1. 8. 2017, 19.53

Dudlíková víla. Jednu noc dudlík spadnul za postel a spalo se bez něj. Udělala jsem z toho velké haló, jak je malá šikvná a daly jsme spolu dudlíka pod polštářek. Ráno byl dudlík pryč a měla tam to, co si přála (ani jedna netušíme, co to tenkrát bylo, ale pamatuje,e si, že z toho měla malá velkou radost). Teď zkoušela dát tajně pod polštářek bráchův dudlík a zatím nic, jenže brácha vůbec nedudlá

dadinkamaminka, 5. 7. 2017, 13.13

Syn dudlika nemel, tak nevim. Ale pamatuju si, ze ja mela dudlik jeste v 5 letech a máma tenkrat rekla, ze ho hodime z okna veverkam a tak to udelala a ja byla od te doby bez dudliku

jancaan, 6. 6. 2017, 13.06

Syna bavil dudlík celkem dlouho (téměř do 3 let), i když poslední měsíce jen na usínání. Jsme rybářská rodina, takže syn neměl problém hodit dudlík do řeky rybám, aby si taky mohly podudlat:-)

darzanka, 4. 6. 2017, 17.03

Dcera dudlík vůbec nechtěla. Nadavovala se i na nerozmixované kousky v příkrmu, natož na dudlík. Nejdřív jsem z toho byla nervní, protože když začala plakat třeba v mhd, tak jsem jí neměla honem jak utěšit. Ale aspoň teď nemusíme nic řešit:)

baru86

baru86, 17. 5. 2017, 18.52

Syn dudlík nechtěl, tak máme o starost méně

Mygara

Mygara, 20. 4. 2017, 11.25

velký problém jsme neměli, jedno dítko ho vůbec nechtělo a druhé ho mělo občas jen na uspání, takže také bez problému

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů