Drahoslava Nožičková: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (42)

Já myslím, že není problém samotná práce, ale zvládání stresu. Je potřeba si nastavit hranice a umět říct ne, když jsou věci nad vaše síly. Já si v těhotenství přivydělávala brigádně během prvních pár měsíců, jelikož jsme to finančně úplně nezvládali. Brigádu jsem si našla na https://www.hitprace.cz/ - je tam plno zajímavých nabídek, tak kdyby někdo potřeboval, doporučuju mrknout :-)

Kam na dovolenou, 13. 9. 2020, 18.04

Mě teda Turecko nikdy moc nelákalo. I když věřím, že dovolená se tam dá udělat pěkná. Já mám ale mnohem raději Chorvatsko. My zrovna letos byli a bylo to super. Konkrétně jsme byli v Zadaru, viz http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/zadar/ Doporučuju. :-)

Hned bych si dala. Smažený sýr nebo hermelín je i nás dost oblíbeny. Jen teda já měla dlouho problémy s tím, že jsem nevěděla jak obalit sýr tak, aby nevytekl. Hodně mi v tom ale pomohly rady, které jsem našla tady https://www.napovime.cz/navod/jak-spravne-obalit-syr-nebo-hermelin-aby-nevytekl/ Od té doby, co se jich držím se mi stalo, že vytekl snad jen jednou.

No, my teď například s dětmi trávíme spoustu času na naší chatě. Nedávno jsme ji zrekonstruovali a od té doby se na ní dá trávit víc času. Teď ji postupně zařizujeme. Zrovna pár týdnů zpět jsem tam například objednávala takovou sadu povlečení z https://www.kvalitex.cz/chaty-a-chalupy/ Povlečení totiž bylo jednou z věcí, která nám tam pořád chyběla.

Domácí pizza, 13. 8. 2020, 21.20

Jojo, dost podobně děláme doma pizzu také. Je ale teda pravda, že my ji nepečeme v troubě. Máme totiž takovou tu pec na pizzu (hned tu první tady https://www.testino.cz/pece-na-pizzu ) Musím říct, že to byla dobrá investice. Ta pizza z ní totiž chutná skoro jako z pizzerie. Z trouby jí prostě vždycky něco chybělo. :-)

DOMÁCÍ JOGURT, 11. 8. 2020, 20.00

To nezní špatně. Já osobně mám ale teda asi nejlepší zkušenost s domácím jogurtem z jogurtovače. Před časem jsme si domů koupili takový jogurtovač od Severinu (hned ten první tady https://www.testino.cz/jogurtovace ) a musím říct, že lepší jogurt, než z něj jsem asi nikdy nejedla.

Já jsem teda ráda, že já už teď až tak zhubnout nepotřebuju. Dřív jsem měla nadváhu, ale té se mi podařilo zbavit tím, že jsem trochu poupravila jídelníček a začala zdravěji jíst. Ráda bych si ale teď tělo a hlavně teda břicho trochu zpevnila. Proto se teď snažím pravidelně cvičit. Pokud by na tom náhodou byl někdo podobně, tak určitě doporučuji mrknout sem: https://www.tipio.cz/pevne-bricho/ Tam mají dost dobré tipy, které se právě zpevnění břicha týkají.

Užitečné tipy. Co se toho posílení imunity týče, tak já se někde nedávno dočetla, že na to prý docela dobře funguje i kolostrum, viz třeba https://www.senzamedical.cz/senza-colostrum-90-kapsli-kravske-kolostrum/ Nemá s tím někdo náhodou zkušenost?

Nemám teda sice osobní zkušenost, ale co vím, tak špatné prý není třeba ani toto: https://imunity2go.harmonelo.shop/harmonelo-flexi-d510/ Mám jednoho známého, který právě tento doplněk stravy užívá a prý spokojenost.

Taky si myslím, že je to spíš tahák na peníze. Je určitě dobré mít přehled o tom, kde se dítě pohybuje, ale nemyslím si, že je dobré ho sledovat na každém kroku. Manžel třeba má takové chytré hodinky, ale já bych to nechtěla. Mně se to prostě nelíbí. Já mám raději klasické analogové. Už dlouho mám jedny Festiny z https://www.brasty.cz/damske-hodinky a na ty nedám dopustit. :)

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací