Dětské hodinky s aplikací MOVETIME

zobrazeno 1366×

Vložil(a): patricia077, 13. 12. 2016 14.45

Tak jsem narazila na tyhle hodinky, zas další tah na peníze..dřív nebylo nic a teď..no nevím třeba máte jiný názor?? Rodiče i odborníci se shodují v tom, že právě předškolní léta dítěte výrazně utvářejí jeho osobnost. Již ve třech letech si například dítě začíná vybírat oblečení, které chce nosit a kolem pátého roku se čím dál víc osamostatňuje. To je často v rozporu s obavami rodičů o bezpečnost potomka, které jsou sice přirozené, ale pro zdravý rozvoj dítěte není nejlepší, když ho neustále všude vodí za ručičku. Mnohem prozíravější je pozorovat první samostatné krůčky vašich ratolestí zpovzdálí a nechat je poznávat svět vlastníma očima. Právě nové dětské hodinky Alcatel MOVETIME Track & Talk Watch jsou pomůckou, která vám umožní být spolu, i když jste v práci a dítě ve školce nebo ve škole. https://www.ispace.cz/alcatel-movetime-track-talk-watch-blue-red

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 1. 10. 2022, 18.07

jednu chvíli jsem také přemýšlela nad tím, jestli synovi nekoupit nějaké chytré hodinky. Nakonec jsem si to ale rozmyslela a místo toho jsem mu nechala můj starý chytrý náramek od Xiaomi. Ten samotný gumový náramek byl teda už trochu poničený, tak jsem sehnala z https://www.mibandshop.cz/nahradni-naramky-reminky-xiaomi-mi-band-6/ náhradní a teď je jako nový.

vranovahan, 24. 3. 2023, 14.53

Máte pravdu, myslím si že takový fit náramek není pro dítě vůbec špatná volba. Já plánuji dát synovi mé staré Apple Watch až si koupím nové. Pořád jsou v docela dobrém stavu, jen stejně jako u vás, ten řemínek už má něco za sebou. Naštěstí na Apple Watch dneska není vůbec problém sehnat náhradní řemínky, viz například https://www.ireminky.cz/kozene-reminky-apple-watch/

Drahoslava Nožičková, 19. 6. 2020, 5.17

Taky si myslím, že je to spíš tahák na peníze. Je určitě dobré mít přehled o tom, kde se dítě pohybuje, ale nemyslím si, že je dobré ho sledovat na každém kroku. Manžel třeba má takové chytré hodinky, ale já bych to nechtěla. Mně se to prostě nelíbí. Já mám raději klasické analogové. Už dlouho mám jedny Festiny z https://www.brasty.cz/damske-hodinky a na ty nedám dopustit.

koliaska105, 21. 6. 2022, 12.40

Já na toto měla dlouho hodně podobný názor. Chytré hodinky jsem prostě nechtěla. Nakonec jsem se to ale rozhodla zkusit a koupila si Apple Watch. Od té doby bych už jiné nechtěla. Na takové hodinky si člověk ale musí určitě dávat pozor. Mně se u nich například už jednou povedlo prasknout displej. Výměna displeje Apple watch u https://iwatchservis.cz/znacky/apple/ naštěstí ale nebyla nijak extra drahá.

novaklen, 1. 9. 2022, 20.53

Apple watch bych taky hrozně chtěla. Dívala jsem se na nějaké bazarové ale prý to není dobrý nápad. Člověk totiž nikdy neví v jakém stavu je třeba baterie a ta výměna je prý dost náročná a i celkem drahá. Místo apple watch jsem si tedy koupila smart hodinky od Carneo viz https://www.carneo.cz/smart-hodinky Teď je mám asi půl roku a zatím jsem s nimi velice spokojená.

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 6.56

tedy, přijde mi to jako tahák na peníze, ale je skvělé, když dokáže dítě lokalizovat, tuto noční můru jsemuž také zažila

patricia077

patricia077, 10. 4. 2017, 11.46

fakt?

vendy.z, 15. 12. 2016, 13.14

něco podobného jsem chtěla koupit na e-bay. Nedávno v jedné skupince na FB řešila maminka, které se v Tescu ztratil syn a hledali ho asi půl hodiny mezi regály - prý toto pomůže hned lokalizovat.

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 13.50

no to už jsem zažila taky hledala jsem dceru v Tescu jak šílená a víte kde byla?! V kabince u zrcadla..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 9.58

J8 si myslím, že je to jen další tahák na peníze

Fuga

Fuga, 14. 12. 2016, 5.46

je to prima, ale hodinky mu stejně nepřipomenou, aby se rozhlédlo. A jsou i nějaké aplikace na mobil

patricia077

patricia077, 14. 12. 2016, 9.34

Tak je toho právě spousta

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.49

SPíš bude koukat na hodinky a neštěstí bude na světě

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 10.58

Jana82

Jana82, 13. 12. 2016, 22.43

Myslím, že tu samostatnost zvládnem i bez těch hodinek.

vivianr, 13. 12. 2016, 21.42

To je spíš dobré pro starší dítě. Malé dítě tohle nepotřebuje a staršímu to spíš bude na obtíž než že by to byl krok k samostatnosti.

patricia077

patricia077, 14. 12. 2016, 9.33

Male bych rozhodne doprovázela ale uvidíme jak to bude zatim je čas

vivianr, 14. 12. 2016, 10.40

Když to vezmu podle mého okolí, tak mají větší děti většinou mobil. Buď ho mají někde úplně z ruky, takže se jim máma stejně nedovolá, nebo ho zapomenou doma.

patricia077

patricia077, 14. 12. 2016, 11.33

My nemeli nic ze skoly do druziny a tam pro nas prisli rodiče

vivianr, 14. 12. 2016, 11.51

Přesně tak. Jenže v dnešní době nejsou babičky, které by vyzvedli (musí do práce), pracovní doba je jiná než provoz školky. Pak vyzvedávají ze školky starší sourozenci a mě to hlava nebere, že ty maminy nemají strach nechat jít tříleté dítě s osmiletým přes půl vesnice. Jenže jestli neseženu po rodičovské rozumnou práci, tak to tak budu muset řešit třeba taky.

patricia077

patricia077, 14. 12. 2016, 13.17

Taky jsem na to zvedava zatim mam tříletou vic doma nez ve skolce nastesti jsem prave skončila dalsi materskou a nastup jeste na rodicak s drzhym ale co pak nevim

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.50

Je to smutné, ale ono jin nic jiného nezbývá než aby vyzvedávala sourozenec

Aliisha

Aliisha, 13. 12. 2016, 20.55

Je každého věc, co svým dětem koupí a za kolik. Když si na to vydělají, tak proč ne, že? Dle mého názoru takováto hračka dítě nic nového nenaučí. Takže zbytečnost.

Aliisha

Aliisha, 13. 12. 2016, 20.21

Dle mého zbytečná věc. Děti tohle prostě nepotřebují. Raději bych koupila nějakou knížku či hru. Drahá zbytečnost.

patricia077

patricia077, 13. 12. 2016, 20.38

To jo ale i tu drahou zbytečnost někteří rodiče koupi

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů