Každoroční předsevzetí: Letos budu držet dietu a zhubnu!

zobrazeno 515×

Vloženo: 29. 12. 2016 22.53

Také máte takové novoroční předsevzetí? Přiblížíme vám nejznámější diety

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

andrea14, 21. 4. 2022, 23.11

Hlavně to, holky, s těmi dietami nějak extra nepřehánějte Určitě bych všem doporučila pravidelný pohyb, alespoň třikrát až čtyřikrát týdně, ale je nutné se zaměřit na to, abychom byli se svým tělem spokojeny. Já třeba chodím moc ráda běhat, koupila jsem si perfektní běžecké boty, které se slevovým kuponem z https://slevovykupon.net/ byly opravdu levné a moc mne to baví.

novaklen, 24. 3. 2022, 18.00

Ono těch diet je dnes spousta, ale myslím si, že důležité je taky dbát na to, aby tělo během diety mělo dostatek živin. Já s tímto například dlouhodobě měla problém, protože jsem jídlo dost odbývala. Hlavně kvůli nedostatku času na jeho přípravu. I teď se občas stane, že na jídlo úplně nemám čas a právě v takových případech mě vždy zachrání takovýto koktejl Formula 1 - https://www.herbalife.cz/produkty/4471-formula-1-mata-cokolada-550g/

koliaska105, 31. 1. 2022, 5.56

Podle mě není úplně nutné se hned uchylovat k nějaké drastické dietě. Pokud chce člověk zhubout (sama se o to taky momentálně snažím), tak je podle mě nejlepší začít po malých krůčcích. Já třeba začala tím, že jsem omezila smažená jídla. A když už něco smažím, tak nepoužívám moc oleje. Čím míň oleje, tím lépe. V tomto jsou super takové ty oleje ve spreji, viz třeba https://www.fabioshop.cz/oleje-ve-spreji Sama mám a můžu doporučit.

Evka2, 21. 1. 2022, 13.24

Také teď hubnu. Ale žádnou dietu nechci. Stačí zdravá a vyvážená strava.

alabud, 18. 1. 2022, 10.50

Zdravím, skvěle a zajímavě zpracovaný článek Já podle bych podle výpočtu měla zhubnout tak 3 kg

Katka

Katka, 14. 1. 2022, 11.43

Tak podle toho výpočtu hubnout nepotřebuji, ale 1-2 kg by to po Vánocích chtělo. 😇

Eliška Kozlova, 13. 1. 2022, 19.17

Když mi zemřel manžel, tak se mi tak stáhnul žaludek že jsem několik dní fungovala o čokoládě a banánech, občas sklenici piva a jak šla váha dolů. Dodnes když mě není dobře sáhnu po banánech, chuť k jídlu se vrátí a můžu normálně jíst. Vážím při 158cm, 57kg a níž bych s váhou už nikdy jít nechtěla Tím chci říct, že je to hlavně v hlavě a psychickém rozpoložení, hubnutím tělo reaguje na akutní stres, tloustnutím na chronický (dlouhodobý), prostě si podvědomě dělá zásoby.

Katka

Katka, 14. 1. 2022, 11.41

Moje teta celý život nadváha, když zjistili jejími synovi cystu na mozku, tak ze stresu hodně zhubla. Diagnóza se časem ukázala příznivější, ona se uklidnila a už je zase obézní.

Eliška Kozlova, 15. 1. 2022, 12.44

Moje babička podobně, mnohdy si říkám, že kdyby ty zásoby neměla, určitě by zemřela dřív, takhle měla sílu dýl a líp bojovat. Jasně obezita tělu škodí, třeba mému tatvi zhubnutí vyloženě prospělo.

Katka

Katka, 15. 1. 2022, 19.35

Máš pravdu se zásobami, třeba ženám po produktivním věku se naopak doporučuje mít pár kg navíc, statisticky jsou na tom zdravotně lépe než ty hodně hubené.

patricia077

patricia077, 12. 1. 2022, 19.22

Pořád stejný...diety nedržím 🤣

hah toto si říkám furt,ale dietu jsem nikdy nedržela

nancy, 15. 9. 2020, 10.23

S kilama navíc bojuji celý život.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů