Bellissima: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (487)

Malinová šťáva, 13. 9. 2016, 16.17

Tak tohle je náš nápoj. Ale museli jsme změnit poměr malin a citronů - obrátit to. Malin jsme letos nasbírali v lese málo, tak děláme vlastně citronovou vodu a maliny dáváme jenom jako příchuť. A je to výborné taky.

Agávové sušenky, 13. 9. 2016, 16.13

Máme na návštěvě babičku, pořád neví, co by pro nás udělala a jak trochu pomohla, šmejdí po bytě, tak jsme to vymysleli tak - ať nám upeče ty agávové sušenky. Není to nic složitého, bude to mít hned hotové a my si - hlavně tedy naše děti- pěkně pochutnají. Dáme si k tomu čaj a můžeme si udělat pěkný večer.

Waldorfský salát, 13. 9. 2016, 16.10

TAK TENHLE WALDORFSKÝ SALÁT ZKUSÍME DNESKA, k večeři, ale s tou majonézou musíme velice opatrně, děti jí moc nesnášejí, tak jí do toho raději vůbec nedáme a jablečného octa dáme jenom 1 lžíci. Snad to i s omezením těchto ingrediencí bude výborné. Jinak moc děkuji za recept.

Zvládala jsem to špatně - lépe řečeno, nezvládala. Bez pomoci rodičů bychom to nepřežili. Musí se zkrátka sáhnout na úspory, něco nepotřebného prodat. Možnosti přivýdělku jsou bohužel skoro nulové. jEDINÁ MOŽNOST JE, RYCHLE TO NĚJAK PŘEKLENOUT A DOSTAT SE ZASE ZPÁTKY DO NĚJAKÉ PRÁCE - ALE PODOTÝKÁM, JE TO NA ÚJMU DĚTÍ.

Charita, 13. 9. 2016, 16.02

Na charitu finančně nepřispíváme. Těch organizací, které škemrají o peníze, je až až - bezpočet a nikde není zaručeno, že se peníze dostanou k těm potřebným, Přinejmenším si každá charitativní organizace nejdříve zaplatí svůj aparát lidí, kteří zde pracují a pak si vybaví kanceláře, koupí auta, a pak něco málo, co zbyde s velikou reklamou někomu nejpotřebnějšímu možná přidělí. Dáváme charitě obnošené nepotřebné ob lečení a to podle nás je postačující.

Charita, 13. 9. 2016, 15.57

Pořád jsme nemohli vystačit doma s penězi. Vždycky nám chyběly a ke konci měsíce nebylo ani na jídlo. Ale teď Vám poradíme, jak jsme na to vyzráli. Spopčítali jsme si, že nejvíce peněz vydáme za potraviny. Už nechodíme nakupovat do obchodů - uděláme soupis toho, co budeme nezbytně potřebovat, a objednáme si to v koloniálu. Teď nám to dovezou až domů, nikam nemusíme. Vždycky jsme v obchodě viděli něco, co jsme původně vůbec nechtěli koupit. A děcka při výpravě za nákupem pořád o něco škemraly, mami chceme zmrzlinu, kup nám čokoládu, tohle se nám líbí. Tak Vám jenom radím, tak to zkuste taky.

Bochánky z žervé, 13. 9. 2016, 15.46

Bezvadný recept. Pro nás je to lahůdkové jídlo, všichni jsme si na tom moc pochutnali. Veliké díky autoru - autorce receptu. Pro tyto horké dny vydatné a přitom dobře stravitelné jídlo. Žádné maso . opravdu to pro nás byla odlehčující výborná změna. A zapili jsme to studenou vodou s citronem.

Podzimní hrátky, 13. 9. 2016, 15.42

Výborná příležitost pro naše děcka. Určitě přijdeme a už se všichni těšíme. Zatím jsou děti velice netrpělivé a každý večer jim musíme vykládat o indiánech, jak žili a žijí, jak loví, to je hrozně moc dotazů. Tak se už těšíme.

Já jsem všeobecně spíše proti schválení. Ale zřejmě nejde paušálně říci, co je špatné a co je dobré. Záleží vždy na konkrétních lidech - někdy to může vyjít a někdy to taky asi nevyjde. A jde o to, kolik těch případů, kdy to nevyjde pak ve skutečnosti bude - i kdybych jich bylo méně, pak škoda těch poškozených dětí - a jejich zmařených životů.

Pohovor, 24. 7. 2016, 18.38

Dobrý den ! Není mě zcela jasné, zda se ucházíte o zaměstnání a za tím účelem chodíte na pohovory, nebo jestli ty Vaše cesty jsou spojeny s návštěvami osob = vyhledávání toho hlídání. Podle mého názoru je obojí hrozně těžké a maximálně zodpovědné. Doporučuji napřed si sehnat vhodné zaměstnání s přijatelným finančním ohodnocením a teprve potom shánět hlídání. Při shánění místa se nenechte odradit - chce to velkou vytrvalost. Ještě nikomu se to na poprvé nepovedlo. Důležité je správně si vybrat místo, o které se budete ucházet, a zhodnotit, jestli Vám to místo opravdu 100 % sedí; pokud ano, pak je pohovor už jenom formální. Snažte se o zaměstnavateli - podniku, kde se ucházíte o místo napřed získat co nejvíce informací - např. na internetu - a vyvarovat se těch zbytečných cest, které nepřinesou žádný výsledek a navíc Vás jenom otráví.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací