Schválení adopce homosexuálům

zobrazeno 1066×

Vložil(a): Kama, 29. 6. 2016 10.10

Jaký máte na to názor?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 16.27

já jsem pro, pokud projdou psychotesty apod. tak proč ne

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 10.28

já nejsem proti.. O co by to mělo být hoší než klasické uspořádání nebo maminka samoživitelka, která nadává na mužské plémě

Čertice, 28. 10. 2016, 17.31

Jsem určitě pro. Myslím, že je úplně jedno jakého jsou rodiče pohlaví. Důležité je, že ho mají rádi a jsou daleko horší rodiče, než homosexuální Dnešní doba je naštěstí daleko tolerantnější.

Bellissima, 24. 7. 2016, 18.44

Já jsem všeobecně spíše proti schválení. Ale zřejmě nejde paušálně říci, co je špatné a co je dobré. Záleží vždy na konkrétních lidech - někdy to může vyjít a někdy to taky asi nevyjde. A jde o to, kolik těch případů, kdy to nevyjde pak ve skutečnosti bude - i kdybych jich bylo méně, pak škoda těch poškozených dětí - a jejich zmařených životů.

janicka2, 22. 7. 2016, 13.18

Určitě ano! Proč by neměli mít právo?

vendy.z, 16. 7. 2016, 22.11

Ono to stejně bylo už dřív, jen ne oficiálně - dalo se to obejít. Myslím, že rizika homosexuální páry znají, takže bych se toho nebála

pipca1969, 7. 7. 2016, 8.34

Nevídim v tom problém, lepší ditě v rodině než v ústavu. Naučí se žít normální život a stejne se v pubertě nebo i dříve o homosexuální orientaci dozví a bude na to mít lepší názor než spousty lidí, kteří o tomto tématu nechtějí ani mluvit. Máme jednoho takového člověka přímo v rodině a je to úplně pohodový člověk. Není to přeci nemoc,kterou může chytit!

Petra Schoberová, 1. 7. 2016, 13.05

Jsem pro,pokud se o dite nemuze postarat rodic vlastni proc by nemohli dat lasku homosexualove? Souhlasim s tim ze muzou byt lepsi rodice nez heterosexualove a take s tim ze je to lepsi nez nejaky kojenak popripade detsky domov

snany, 30. 6. 2016, 21.21

Proč ne, sexuální orientace nemá vliv na výchovu dítěte. Lepší dvě osoby stejného pohlaví jenž se dokáží postarat o děti než nefunkční rodina heterosexuálů.

Alexis01, 30. 6. 2016, 9.45

Jsem pro lepší je mít někoho kdo se o vás stará a miluje než být v děcáku.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů