Mikulenka: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (1)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (128)

Strach z přetáčení, 29. 12. 2016, 19.59

Motivujte ji k přetočení tím že ji budete dávat hračky na bok. Tím, že se ji tam rozhodnete dávat, přestane to sama trénovat, potřebuje zpevnit svaly. Může mít jen takové období a tím, že jí budete pomáhat, mohla by vám zlenivět a očekávat to od vás, jsou to mršky v tomhle. Dobré je také to - vzít zajímavou hračku, ukázat, aby díte vzpažilo ručičky k hračce a hračkou táhnout směrem přes druhé ramínko podle toho kam chcete, aby se otočila a položit hračku na bok, aby na ni dítě nedosáhlo, správně by tam mělo hodit ramínko a za hračkou se přetočit.

Vanocni kg, 29. 12. 2016, 19.54

Zváženo a 2 kg nahoře, to je to válení u pohádek a obžerství, ale to ženy vyběháme :-D

Bílý povlak na pusince, 29. 12. 2016, 19.53

Ano, jak píší ženy. Vzhledem k tomu tří měsíčnímu je to zvláštní, pokud vám hodně ocucává věci, dobře vyvařte hračky, savičky. Rádo to dlouho přetrvává.

Výzdoba zdí v pokojíčku, 29. 12. 2016, 19.51

Máme vymalováno dvoubarevně a do toho máme nalepené dekorační samolepky sloníků, vypadá to moc hezky, hlavně barvu máme omyvatelnou, což se u dětí opravdu hodí.

zákon přitažlivosti, 29. 12. 2016, 19.49

Co si pod tím představit ? Přitažlivost si takto dovedu asi představit jen v lásce :-D a tam ta přitažlivost prostě být musí :-)

Tak to je opravdu maličká, teprve začíná vnímat pořádně svět kolem, koliky ustupují kolem 3 měs. Masírujte bříško, nahřívejte polštářkem, zkoušejte první úchopové lehčí hračky. U nás už velice dobře fungovalo černobílé leporelo a chrastící špendlík. V teplé vodičce zacvičte s nožičkami. Mi to měli úplně to samé a hlavně na večer, já ji houpala na kolenou, to ji uklidňovalo. Pozor ovšem na tyto rituály, i v takto ranném věku si mršky rychle zvyknou a budou to vyžadovat.

Komunikace s miminkem, 29. 12. 2016, 19.43

Vysvětlování asi opravdu moc smysl nemá, jde o to nevylívat svůj vztek na dítě. Když už vás cokoliv rozzlobí, uložte dítě na bezpečné místo a raději odejděte se vydýchat vedle do místnosti. Tato malá osobnost pozná vaši nervozitu, zvýšený hlast a snadno tak přenesete svůj neklid na ní. Určitě by pro vás bylo dobré odložit mimčo chvilku na hlídání a mít chvíli jen sama pro sebe, odpočinek a relax.

Dudlík, 29. 12. 2016, 19.25

Propásli jste šanci - dát ho čertovi, takto to dělá hodně maminek, čert odnese a je pokoj. Jinak pokud na to máte nervičky, jednu dvě noci se třeba bude budit, pobrečí, ale zvykne si.

Nečetla jsem celou diskuzi, ale kolik maličké je? Pokud vypije 150 a pak za hodinku 60, může ji z toho bolet bříško, pokud se jedná o umělé mléko, musí tam být snad 2,5 hodiny rozestup. Děti mívají koliky, může ji bolet bříško.

Vánoce u moře, 29. 12. 2016, 19.20

Kamarátka takto zase již 8let dává Thajsko, a pravidelně má potom rýmu :-D

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací