Mgr. Kamila Sýkorová

Uživatelské jméno:

Mgr. Kamila Sýkorová

Poslední přihlášení:

6. 9. 2018, 7.00

Jméno:

Kamila

Příjmení:

Sýkorová

* Univerzita Hradec Králové, obor Sociální práce

* Zkušenosti s přednáškovou a vědeckou činností – výzkum v sociální oblasti

* Absolvovaná školení a kurzy: Základy krizové intervence, Specifikace práce s traumatizovanými lidmi v sociálních službách, Poradenský proces s klientem ohroženým insolvencí, Kurz andragogiky a personalistiky, Kurz psychologie (jednoletý), pravidelná školení od Asociace občanských poraden (2x do roka)

* Zkušenost s terénní sociální prací v sociálně vyloučené lokalitě

* Aktuálně odborná sociální poradkyně v občanské poradně, Občanské poradenské středisko, o.p.s., Hradec Králové – SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ PORADENSTVÍ

Občanské poradenské středisko, o.p.s.

Občanská poradna, je určena lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci nebo jsou takovou situací ohroženi. Služba je určená pouze těm, kteří si nemohou z problémů pomoci sami např.: z důvodu věku, zdravotních problémů, nedostatku financí, znalostí nebo dovedností. Provoz poradny je financován z dotací a darů, pro klienty je zcela zdarma. Naše pomoc je bezplatná, nestranná a diskrétní.

Oblasti, ve kterých pomáháme: Dluhy (rozpočet, exekuce, insolvence – oddlužení), rodina (rozvod, výživné, majetkové vypořádání, dědictví), bydlení (nájemné, nájemní smlouva, sousedské vztahy), zaměstnání (pracovní smlouva, výpověď, vymáhání mzdy), spotřebitelství (reklamace, odstoupení od smlouvy), orientace v sociálním systému (sociální dávky, sociální služby), pomoc obětem trestných činů (domácí násilí, trestní řízení, podpora, do budoucna plánujeme mediaci)

Telefon:
734734818
E-mail:
ophk@ops.cz
Web:
www.ops.cz
Adresa:
Třída Československé armády 543
50003 Hradec Králové
Česká republika (naproti Adalbertinu, přízemí)

Aktivitu v jednotlivých kategoriích webu najdete vlevo na této stránce.

Děti uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádné děti nebo se rozhodl jejich data nezveřejnit.

Alba uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádná alba nebo se rozhodl je nezveřejnit.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací