Mgr. Ing. Michaela Šafářová

Uživatelské jméno:

Mgr. Ing. Michaela Šafářová

Poslední přihlášení:

20. 6. 2018, 19.18

Jméno:

Michaela

Příjmení:

Šafářová

Advokátní kancelář Mgr. Ing. Michaely Šafářové poskytuje právní služby v širokém spektru oblastí práva se specializací na občanské, obchodní, insolvenční, právo nemovitostí a také zastoupení oblasti trestního řízení nebo v exekučním řízení.

Advokátní kancelář Mgr. Ing. Michaely Šafářové poskytuje právní služby v širokém spektru oblastí práva se specializací na občanské (rozvod manželství, vypořádání společného jmění manželů, úprava péče o děti, úprava výživného), pracovní (pracovní smlouvy, ukončení pracovního poměru), obchodní (vymáhání pohledávek, sepis obchodních smluv), insolvenční právo (zastoupení dlužníků i věřitelů), právo nemovitostí (sepis darovacích či kupních smluv), dále pak také zastoupení oblasti trestního řízení nebo v exekučním řízení.

Právní konzultace v délce 15 min. na pobočce kanceláře či zodpovězení dotazu prostřednictvím Online Právní poradny jsou poskytovány zcela zdarma.

Telefon:
+420734784302
E-mail:
info@vaseadvokatka.cz
Web:
www.vaseadvokatka.cz
Adresa:
Korytná 47/3
10600 Praha 10
Česká republika

Aktivitu v jednotlivých kategoriích webu najdete vlevo na této stránce.

Děti uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádné děti nebo se rozhodl jejich data nezveřejnit.

Alba uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádná alba nebo se rozhodl je nezveřejnit.

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací