mcmac: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (1)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (20)

Já Vás uklidním občas se nějaké soutěže zúčastním, ale vyhrávám minimálně. Vyhrála jsem vstupenky na For toys a jednou vstupenky na konzert v rádiu. Myslím, že člověk musí mít štěstí a nebo být hodně aktivní, aby tomu štěstí šel naproti.

NERF Fortnite Aréna, 25. 9. 2020, 12.17

Super, také děkuji za odkaz a typ na zábavu s dětmi, pokusíme se zúčastnit.

Zlatý Vojtěch, teď je Prymula a zavře nám školy:-)

Fenka znatelně míň jí, 21. 9. 2020, 10.57

Dobrý den, na chuť psa má vliv mnoho věcí. S věkem je nižší spotřeba kalorií (nepíšete konkrétní věk), také záleží na vnější faktorech jako je hárání, změny v rodině atp. to už starší pes těžce nese. Je důležité, zda Vám hubne. Pokud ano, neváhala bych a šla k veterináři. S největší pravděpodobností bude součástí odběr a vyšetření krve a pak se uvidí. Pokud nehubne, tak ji pravděpodobně přísun stačí a nijak bych to neřešila.

Život s AD(H)D, 17. 9. 2020, 10.58

Dobrý den, když vidím komentáře pod článkem, mám trochu zatmění před očima z vět typu vhodný přístup, trpělivost jako každé dítě atp. Musím říci, že se s touto diagnozou u syna potýkám již 11 let, i když diagnostikováno jsme měli až později (6 rok). Musím říci, že nic není stejné jako s tzv."normálním" dítětem. Mému druhému synovi je 6 a tak vím, o čem mluvím. Takže já rozhodně držím palce, aby se dětem podobné doživotní komplikace vyhnuly a pokud se nezadaří, tak věřím, že i díky zkušenostem to zvládnete lépe než kdokoliv jiný. Každý handicap je těžký a když musíte prožívat trápení očima svého dítěte, tak stonásobně těžší a věřte mi, já vím, o čem mluvíte.

Zajimalo by mne, zda z Vás mluví zkušenost s dítětem nebo se vyjadřujete k něčemu, co neznáte?

No nevím. Já musím sebekriticky přiznat, že mi někdy také ujedou nervy. Mám 2 kluky, jednoho s ADHD a do toho vznětlivou povahu po mámě (a to jsem použila velmi mírný výraz). Komu občas neujedou nervy, ten je obdivuhodný. Já ale mnohem hůře snáším, když si naopak rodiče dětí nevšímají. Znám pár dětí pracovně vytížených rodičů a děti jsou sami případně s chůvou. Je otázka, zda je lepší rodič, který křičí, ale miluje nebo rodič, kterému je dítě "jedno"

Domácí posilovna, 8. 9. 2020, 10.00

Doma jen podložku a činky a cvičím podle youtube, super je hubneme do plavek, měli jsme i rotoped. Jednu dobu byl vytížený a pak skončil jako prolézačka pro děti (ale je fakt, že ji dost využívali:-))

Kružítko pro školáka, 7. 9. 2020, 10.18

No co se týče penálu, tak my měli klasický jednopatrový se zipem, ale protože mám kluky, nikdy pastelky pečlivě nezastrkávali do penálu a jen je tam, v lepším případě, naházeli. Ve finále jsme to vyřešili pouzdrem na pastelky a pouzdrem na tužky a pera:-)

roboticky vysavac, 8. 10. 2019, 18.10

tak u nás je robotický vysavač v permanenci a nemůžu si ho vynachválit. Přála jsem si ho, za narození prvního syna a nikdy nelitovala. Má ho i kamarád (jinou značku ) a je také nadšený. Nicméně, je lepší si ho vyzkoušet, protože jsem ho půjčovala kamarádce a tu nezaujal. Pokud vím, tak třeba irobot roomba dělá akci, kdy si ho lze půjčit domů. Doporučuji nezávazně vyzkoušet. A to mi připomíná, že jdu roombu postit do ložnice. ps jo luxuje i koberce, parkety, lina, zvládá i přechody na kusové koberce.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací