Magdalena Dziewiecka: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (22)

Gel je potřeba dávat přímo do bubnu, dvě až tři lžíce

Já mám od jiné značky a hodně mi vadí ta chuť, kvůli tomu ho vubec nepoužívám.

Naprosto souhlasím s autorkou. Byli jsme se zrovna podívat ve Skotsku ve školce, kde je respektující přístup k dětem již naprosto normální a byla jsem úplně ohromená, jak to funguje. Děti vůbec nemají potřebu "zlobit", mají krásné vztahy mezi sebou i k dospělým. U nás je v lidech hluboce zakořeněné, že trestat děti je normální.

Jak dlouho to pečete? Udělala jsem je a jsou hodně vyschlé.

Kojenecká kolika, 23. 2. 2018, 19.03

Jak dítě v tomto období zklidnit popisuje Harvey Karp v knize Nejšťastnější miminko v okolí. My jsme jeho způsob používali a hodně pomáhal.

Kojení, 25. 1. 2018, 0.14

Zkuste opravdovou certifikovanou laktační poradkyni, ne samozvané sestry v nemocnici, ty si často vymýšlejí úplné hlouposti. Koukněte na stránky laktační ligy, tam je najdete rozdělené podle krajů.

A naučil se sám bez problémů?

kyčle a jejich vývoj, 19. 1. 2018, 13.33

Nestresujte se tím, že tam zdržujete další a pořádně se zeptejte na všechno, co chcete vědět. Lékař má povinnost vás dostatečně informovat.

Určitě nechoďte na Vojtovku, ta má řešit závažné problémy. Raději zkuste fyzioterapeuta, aby zjistil, jestli něco není v pořádku nebo je jen pomalejší. Každé dítě má jiné tempo, něco mu jde lépe, něco hůř, hlavně na něj zbytečně netlačte.

Adventní soutěž, 10. 1. 2018, 11.09

Dneska výhra přišla, mockrát děkuji. Syn měl ohromnou radost z papíru, hned se na něj vrhl.

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací