Lukisek33: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (6)

Náš skoro šestiměsíční syn zatím žádný pevný řád nemá, ale bývá tradicí, že po koupeli, která bývá kolem 19. hodiny, je papání, během kterého se rozhodne, jestli si na chvilku zdřímne nebo ne. Občas se stane, že pak kromě přestávek na jídlo spinká až do rána, ale většinou je ještě nějaká zábava s hračkama a až tak kolem půlnoci usíná. Pokud neusne již při jídle, tak nejraději usíná v náručí. Jsme v období, kdy mu rostou zoubky, tak usíná s námi v posteli, jinak má svou postýlku, kde dřív spinkal a má ji v takovém svém mini pokojíčku pod patrem.

Salát Caesar, 16. 10. 2015, 16.47

Jeden z nejlepších, co znám

Během partnerčina těhotenství jsem přibral 3 kg, ale teď je malému 5 měsíců a mám o 2kg míň, než původně :D

Postýlka samozřejmě dřevěná. Jsou podle mě nej. A Matrace kokosovo-pohanková a jsme spokojeni

Monitor dechu máme a mě to dává určitě větší klid. My máme umístěný monitor na matraci a přes to máme daný matracový chránič a pak prostěradlo. Tím se eliminuje vliv tloušťky matrace. Máme ho půjčený, ale asi si ho koupíme a budeme ho mít i pro další miminko v budoucnu.

Není to tak dlouho, co jsme začali dávat příkrmy ze zeleninky a musím říct, že vypadá, že mu chutná :-). Tak doufám, že to bude i nadále pokračovat a vybuduje si kladný vztah nejen k zelenině, ale i ovoci. Doufám, že bude mít jídelníček rozmanitý a že zdravá strava toho bude součástí.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací