Lištička: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (4)

Pro nás to právě začíná být aktuální. V botách mám ale jasno - doma na plovoučce protiskluzové ponožky, kde to jen jde naboso, kde to nepůjde barefoot botky maximálně s opatkem (nikoli s pevným kotníkem, to je hloupost, kvůli které se kotník nezpevní, ale naopak ochabne - jako dítě jsem kvůli tomu měla 2x do roka výrony).

Praktikujete nevýchovu?, 1. 8. 2016, 10.15

Na Nevýchově se mi líbí to, že je to cesta výchovy=komunikace, která je založena na rovnosti a je aplikovatelná v jakékoli situaci, a dokonce nejen s dětmi, ale i dospělými, což mi pomáhá i ve vztahu s partnerem :D

My máme nejraději plavání - ve veřejném bazénu, na koupališti i v rybníce. A do této aktivity jsme naše děťátko začali zapojovat od úplného začátku - tj. už před porodem :-) při plavání těhotných, po porodu pak při vaničkování a teď už na plavání kojenců :-)

My máme nejraději plavání, ať už ve veřejném bazénu, na koupališti, v rybníce - takže k tomu vedeme i naše dítko: těhotenské plavání před porodem, vaničkování po porodu a teď už plavání s kojenci v bazénu.

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací