Rizika chybného nášlapu aneb jak správně vybrat první botičky?

zobrazeno 619×

Vloženo: 30. 5. 2015 11.29

dvsdfv

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 21. 3. 2023, 8.14

Na jednu stranu s tímhle textem souhlasím. Ten nášlap je fakt důležitý. Já sama to řeším i teď ve svých 35 letech. Ale přeci nebudu dítěti kupovat limitované tenisky na objednávku u https://www.thepairz.cz/zbozi-na-objednavku/ Sice by to byly super boty, ale na jak dlouho? No... Jako je pravda, že s těmi botami to je fakt trable. A zvlášť v momentě, když se vám malý v obchodě vzteká.

jufy54, 25. 10. 2021, 16.49

Určitě je velmi těžké vybrat správné boty pro dítě a hlavně, aby se mu v nich dobře chodilo a nezničilo si nožku. Já za významné pokládám třeba v zimním období, aby do nich neteklo a snažím se vždy vybrat vhodnou impregnaci. Třeba odsud kupuji nano impregnaci na obuv - https://eshop.inproducts.cz/outdoor/inproducts-impregnace-premium-na-obuv-200-ml/ . A musím říct, že je to skvělá věc. I dětské boty tím vždy přejedu a hodí se do každého ročního období.

vybírat boty je fakt hrůza.

Minnie, 26. 8. 2020, 19.46

První botky jsme vždy kupovali certifikované, ve speciální prodejně s věcmi pro miminka a batolata.

Žofinka

Žofinka, 3. 7. 2018, 8.29

Nejhorší je pořád myslet na tu kontrolu velikosti

Mygara

Mygara, 28. 3. 2017, 16.51

ten nadměrek 10-15 mm je docela dost na první boty

Kris, 19. 12. 2016, 9.08

tak výběr prvních botiček nás teprve čeká, ale už teď jsem z toho celá zfamfrnělá... No snad vybereme dobře...

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 10.41

vybrat boty je hrůza

Lištička, 1. 8. 2016, 10.34

Pro nás to právě začíná být aktuální. V botách mám ale jasno - doma na plovoučce protiskluzové ponožky, kde to jen jde naboso, kde to nepůjde barefoot botky maximálně s opatkem (nikoli s pevným kotníkem, to je hloupost, kvůli které se kotník nezpevní, ale naopak ochabne - jako dítě jsem kvůli tomu měla 2x do roka výrony).

Zuzka Čtvrtečková, 18. 11. 2015, 22.25

První botky byly s žirafou, předtím měl capáčky různých druhů a barev

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů