ivka1981: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (17)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (655)

Tak školkovné se platí i v době nepřítomnosti dítěte, protože dítě je zapsané do školky pro daný rok, nikoli jen pro určitý měsíc. A stravné se platí jen za dny, kdy dítě ve školce je přítomno a má stravu, u nás se to platí měsíčně zpětně, takže známe přesné částky. taky se nám v prvním roce docházky stalo, že jsme byli celý měsíc nemocní a školkovné jsme platili. Je to stejné jako placení školkovného o prázdninách i když dítě do školky nechodí.

mě u takhle malých dětí zabíral jitrocelový sirup - dávali jsme stopkašel pro děti od jednoho roku. Je to sladoučké, navíc zabírá na oba druhy kašle a jsou to jen bylinky. Do tří dnů jsme měli většinou pokoj a když ne, šli jsme radši k doktorce, aby to nebylo něco vážnějšího. Teď, když jsou větší, dáváme na suchý Robitussin anebo nejlépe nám zabírá cibule s cukrem, ale to bych ročnímu nedávala.

Utrogestan, 15. 10. 2017, 15.21

já si myslím, že mě s otěhotněním pomohl, protože já měla pořád nízkou sliznici, proto i nepravidelný cyklus, s tímto lékem vše pravidelné a vyšší sliznice a s tím přibíráním, bych řekla, že trošku ano, ale nebylo to tak zlé, spíš jsem se cítila pořád unavená.

Utrogestan, 15. 10. 2017, 15.18

brala jsem ho kdysi na srovnání cyklu a pak při obou těhotenstvích během prvního trimestru, kvůli lepšímu zahnízdění a udržení mimča. U toho druhého těhotenství už to bylo spíš jen pro jistotu, protože cyklus se mi po porodu srovnal a vše probíhalo přesně jako hodinky. u prvího těhu jsem ho musela zavádět, u drhého už stačilo jen polykat, což bylo příjemnější.

no, my se na to chystali přístí týden, tak to děti asi napíší, ale odpověď nepřijde, to budou zklamané. Ale zase když najdou pod stromečkem, to co si přáli, tak budou mít radost...loni jsme tuto službu využili a děti měly oči rozzářené jak hvězdičky, když přišel dopis od Ježíška :-) tak letos asi budu muset odepsat sama :-)))

Výlov rybníka, 15. 10. 2017, 15.05

Děkuji za připomenutí, kousek od nás se koná výlov rybníka, tak se musím podívat kdy. Také máme pětileté a tříleté dítě, tak si myslím, že by je to mohlo bavit :-)

Promítačka filmů, 15. 10. 2017, 15.02

pro naše děti to bylo překvapení, že taky něco takového existuje. A ted už chtějí vykládat pohádky samy :-) Tak at to u vás má také takový úspěch :-)))

střihy na kalhoty, 25. 9. 2017, 0.31

Ekozahrada je caramilla, od té mám střih já a já jsem spokojená. Narozdíl od jiných je má levnější a má i krásné návody na šití. http://ekozahrada.blog.cz/1204/softshellove-kalhoty-s-kapsama-i-bez-nazehlovaci-obrazky-fotonavod-strih

střihy na kalhoty, 25. 9. 2017, 0.29

kouknite na fc do skupinky šití pro začátečníky, tam je střihů jen si vybrat :-), většina zadarmo anebo pokud placený, tak mám vyzkoušený od caramilly - vyjde vás na 50 Kč, zrovna podle něho šiju soft kalhoty pro dcerku a synka a celkem pěkně sedí :) paní k tomu má i podrobné fotonávody - ty jsou zdarma.

Vaše střední škola?, 25. 9. 2017, 0.25

Obchodní akademii

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací