Individuální plán

zobrazeno 764×

Vložil(a): ivka1981, 22. 11. 2016 10.49

Dobrý den maminky, je tu některá, která má pro své dítě ve školce individuální plán? Pomohl Vašim dětem nebo je to stále stejné, akorát papírově mají svůj plán?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 14. 4. 2017, 15.20

je fajn, že se tím v praxi opravdu řídí a není to cár papíru

snany, 23. 11. 2016, 5.41

Všichni odkladoví mají IVP, stejně i děti u kterých je AP. Řídíme se tím, rozhodně to není jen papír. Ze zákona musí být vypracován.

veru.veru, 22. 11. 2016, 22.18

Individuální plán je plán přímo šitý na dítě, já je píšu, zohlední se v tom vše, psychický i fyzický stav dítěte, jaké metody se mají používat, jaké formy práce, pomůcky atd. Píše se to při nejrůznějších problémech, také dětem nadaným. Mluvím už o škole, ale je to hodně podobné, v podstatě stejný princip. Já to teď psala všem dětem v mé třídě, není to jen cár papíru, je tam vypsáno, co dítě může a co ne, co má probrat, co naopak zhledem k tomu a tomu nemusí nebo i jak na to.

Eliška Kozlova, 22. 11. 2016, 17.48

Máme, protože má odklad, kvůli nezralosti. Vlastně procvicuji vše možné, ale kladou důraz na to aby vydržel u daného úkolu alespoň chvilku v klidu, což je náš problém, znalosti a dovednosti má zmaknute. Dostává i úkoly na doma jednou týdně na 15minut.

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 12.53

já vím, že musí vypracovat učitelky individuální plán pro děti, co mají odloženou školní docházku. ale osobně si myslím, že je to cár papíru. dobrá učitelka ví, jak se má k dítěti chovat, aby mu to bylo ku prospěchu, i když je "jiné"

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 11. 2016, 11.31

Ono hodně záleží na školce. Pokud je školka, která s tím umí pracovat, tak to není kus ppapíru, pokud to ale neumí, tak to stejně nepomůže

Katka

Katka, 22. 11. 2016, 11.29

A může se zeptat kvůli čemu má dítě individuální plán? A je klasicky ve státní?

Sooňaa, 22. 11. 2016, 11.13

Nemam,ale dle me praxe.zalezi hodne na skolce a hlavne na ucitelce,ktera by se.jim mela ridit a co.nejvice ho prizpusobit diteti. Spise se informujte u ostatnich maminek ze skolky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů