Darujte pampelišky Nanoušovi

zobrazeno 3870×

Vložil(a): Alexandra, 17. 11. 2016 11.56

Nanouš a jeho Lumpárny jsou specifickou multisenzorickou pomůckou pro děti raného věku se zrakovým a kombinovaným postižením. Protože jste tady na webu v jedné z diskuzí přišly s nápadem, že byste chtěly věnovat pampelišky na dobrou věc, přemýšlely jsme, jak to realizovat a jak vybrat ze záplavy organizací jednu, které přispět. Jako častokrát zafungovala "náhoda" nebo "osud", jak to kdo pojme, a úplně jinou cestou se ke mě dostal projekt NANOUŠOVY LUMPÁRNY. Rozhovor s Romanou Chalupovou, která vystudovala sociální práci s praxí ve speciální pedagogice a rozhodla se velkou část svého života věnovat dětem s poruchou v oblasti zrakového vnímání a kombinovaným postižením si můžete přečíst v článku Znáte Nanouše a jeho lumpárny?

Proto jste měly možnost po dobu celého Adventu podpořit tento projekt i vy a to velmi jednoduše. Stačilo věnovat vaše nasbírané pampelišky. Každou vaší pampelišku jsme přeměnily na českou korunu a celkovou částku posíláme pod stromeček Nanoušovi, aby měl na další rozvoj projektu. :) Lítáme v tom společně je naše motto a platí i v tomto případě.

Přečtěte si, jak konkrétně Nanouš pomáhá v článku Mareček, maminky a Nanoušovy lumpárny.

Pokud byste měly chuť se stát dobrovolníkem v tomto projektu Nanoušovy lumpárny, pošlete e-mail na: zemefoto@seznam.cz. Navštívit můžete také facebookové stránky projektu. Celý projekt je realizován za pomoci příspěvku Nadačního fondu Českého rozhlasu sbírky Světluška, příspěvku Nadace Leontinka a vznik knih je podpořen z programu Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, firem a dobrovolníků. Mezi podporující partnery tedy už patří i web ProMaminky.cz spolu s vámi, aktivními maminkami. :)

Děkujeme za darované papmelišky. Akce je ukončena.

Zatím darovaných pampelišek:

15478

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů