Jak nejraději trávíte čas s dětmi?

sledováno 2× zobrazeno 2807×

Vložil(a): Alexandra, 5. 5. 2016 23.54

Maminky, podělte se s námi i ostatními maminkami o to, jak nejraději trávíte čas s dětmi? Co spolu děláte? Jste raději doma nebo venku? Chodíte na stejná místa, na vlastní zahrádku, nebo jezdíte na výlety, na kole, sportujete? Nebo rádi čtete doma v peřinách, stavíte komíny, chodíte na kroužky? Inspirujme se navzájem a užívejme si čas se svými dětmi naplno.

Sdílejte:   | 
4

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Madla1, 23. 6. 2020, 21.52

Ráda jsem pomohla, ať se vám hezky tvoří, teď když nám nepřeje počasí tak se to obzvlášť hodí

Madla1, 8. 6. 2020, 21.26

Jak jsem teď bývali hodně doma, nebo když je venku škaredě, tak jsem začala s dětma vyrábět různé věcičky, jako třeba ozdoby do květináče, vitráže do oken, malovali jsme na trička...A musím říct, že moje dcerky to hodně baví a samy za mnou chodí, kdy budeme zase něco vyrábět, takže to je u nás teď taková novinka, ze které mám radost

Kamcca, 19. 6. 2020, 18.22

To je super nápad něco tvořit když se nedá jít ven, kde sbíráš inspiraci?

Madla1, 20. 6. 2020, 18.27

Hlavně tady https://eshop.thinkcreative.cz/ jednou za čas si projedu co tam mají, něco objednám a něčím se jenom inspiruju...vždycky mají něco nového když se koukám ja jejich stránky, takže převážně si vystačím s tím

Kamcca, 21. 6. 2020, 21.41

Paráda, to si dávám hned do záložek, mají tam super věci.

Mygara

Mygara, 19. 12. 2017, 16.19

každá aktivita má své místo )

Fuga

Fuga, 4. 12. 2016, 7.35

my to střídáme

Míša Beránková (Tamama)

Tamama, 18. 10. 2016, 0.51

Chodíme mezi ostatní děti, na kroužky a tak

LenickaB, 28. 5. 2016, 21.23

Při takovém deštivém počasí, jako právě teď je, sedíme doma, čteme pohádky a stavíme domy z dřevěné stavebnice. Když je ale venku pěkně, tak jsme raději venku. Chodíme na vycházky; máme sice oblíbená místa, ale rádi jezdíme do míst nových - jezdíme na výlety do okolí města - chodíme tam pěšky někde po lese a pozorujeme přírodu. A teď se blíží dětský den. Zatím nejsme rozhodnuti co budeme dělat - ale musí to být veliké překvapení. Chceme si ho užít se svými dětmi tak říkajíc " naplno ů.

knoflyk, 15. 5. 2016, 20.34

Pro děti pořád vymýšlím nějaký program, chodíme na kroužky, do herniček, na procházky, jezdíme i na kole (musíme pořídit druhou sedačku na kolo, ať můžeme začít jezdit úplně všichni). Chodíme do lesa na houby i s miminem v krosně. Cvičíme na hřišti za domem, na zahradě si kopeme s míčem, děláme kotrmelce, ale rádi si usedneme i k pohádce v TV, nebo si v posteli čteme. Často mi ale přijde, že to ty dítka ani neocení

Agomila, 14. 5. 2016, 19.39

Rádi jsme u rodičů na zahradě, kde má malý prostor se vyřádit, třeba i na klouzačce a pískovišti Chodíme také do ZOO, obě děti milují zvířata a moc jsme si oblíbili park Mirakulum.

veru.veru, 14. 5. 2016, 15.39

Vůbec nejraději ze všeho jsem se svou rodinou, bydlíme společně ještě se sestrou a její rodinou, takže máme pořád dětí jako smetí. Máme zahradu, tam se všichni scházíme, opékáme buřtíky, grilujeme, rádi jezdíme na výlety, na různé akce, v zimě na hory, v létě k moři. Večer společně koukáme na televizi, často hrajeme společenské hry.

tehuzu.jitka, 14. 5. 2016, 10.08

Nejraději trávíme čas všichnispolu, jako rodina

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů