Úterní lekce Vinyasa jógy pro mírně pokročilé

zobrazeno 3164×

Vložil(a): Alexandra, 1. 10. 2020 13.24

Probíhá od 6. 10. 2020, 20:00 do 3. 11. 2020, 21:00

Každé úterý v podvečer po dobu pěti týdnů společně zharmonizujeme tělo i duši, uvolníme napětí a uklidníme dechem naši mysl. Lekce plynulejší Vinyasa jógy pro mírně pokročilé budou složené z jógových asán a lekce vždy zakončíme meditací pro klidný spánek. Ale mohou se přidat i ti, kdo ještě zkušeností s jógou nemají mnoho. Pokud chcete začít s jógou hodně zvolna, můžete se připojit také k pondělním lekcím Hatha jógy.

Webinář byl již ukončen

Kdo povede lekce jógy:

Petra Kosková - herečka, zpěvačka, lektorka jógy

Jóga má v mém životě místo už téměř 12 let. Cvičila jsem dlouhou dobu jako student pod vedením jiných lektorů a nenapadlo mě, že bych někdy mohla jógou provázet ostatní lidi já sama. Ale životní cesta mě nasměřovala nakonec k rozhodnutí, že se chci o józe dozvědět víc. Že bych si přála, aby byla neoddělitelnou součástí mého života. A tak jsem se jednoho dne rozhodla jít studovat jógu a ponořit se tak hlouběji.

Povoláním jsem herečka a zpěvačka a jóga mi pomáhá udržet své tělo a mysl v harmonii. Často cvičím tak, jak to zrovna v danou chvíli cítím a poslouchám své tělo. A tak to dělám i na svých lekcích, kdy se snažím naladit na všechny přítomné. Líbí se mi podstata jógy a její filozofie. Uklidňuje mě, jak moc v ní nacházím odpovědi na otázky, které hledám v běžném životě.

Jsem nesmírně vděčná, že můžu rozdávat radost z pohybu a praktikovat jógu s pokorou.

 

Podrobněji o této sérii lekcí:

Každé úterý v podvečer po dobu pěti týdnů se společně protáhneme, zharmonizujeme tělo i duši, uvolníme napětí a uklidníme dechem naši mysl. Lekce Vinyasa jógy jsou určeny pro mírně pokročilé a budou plynulejší, složené sekvenčně z jógových asán. Ale i začátečníci se k této lekci mohou přidat. Na hodině Vinyasa jógy z jedné pozice do druhé přecházíme kontrolovaně a nádech i výdech je spojen s určitým pohybem. Lekce tak má svůj pravidelný rytmus a neztrácíte kontakt s dechem ani s tělem. Vaše tělo nasbírá energii a zaktivuje se. Vždy lekci zakončíme uklidněním a meditací pro spokojený spánek. 

Připravte si pro své cvičení podložku, aby vám nebylo chladno od země a případně deku na přikrytí při závěrečné meditaci.

 

TIP: Pokud jste se s jógou zatím nesetkali a chcete začít pozvolna, můžete se připojit také k pondělním lekcím Hatha jógy pro začátečníky. Pokud vám vyhovuje ranní cvičení pro nastartování dne, pak se přidejte ke čtvrtečním lekcím, u kterých počítáme s tím, že nás svou účastí možná potěší i vaše batolátka (nejde o cílené cvičení s dětmi, ale jejich přítomnost nijak nevadí).

 

Termíny úterních lekcí pro pokročilé:

1. lekce - 6.10. od 20:00 do 21:00 hodin

2. lekce -  13.10. od 20:00 do 21:00 hodin

3. lekce - 20.10. od 20:00 do 21:00 hodin

4. lekce - 27.10. od 20:00 do 21:00 hodin

5. lekce - 3.11. od 20:00 do 21.00 hodin

 

Cena lekcí: Cena za všech 5 lekcí je 500 Kč (platba musí přijít na účet nejpozději do 17:30 hodin v den konání lekce - stačí potvrzení o zaplacení)

Pokud se Vám některý termín nehodí, nebo začnete až v průběhu, nevadí, zaplatíte částku 120 Kč za jednotlivé lekce. Instrukce k platbě Vám přijdou do e-mailu po kliknutí na tlačítko ZÚČASTNIT SE - prosím, hlídejte si i složku SPAM a PROMOAKCE. Občas tam autom. maily padají. Díky.

 

Délka každé lekce: 60 minut
Minimální množství účastníků: 5
Maximální množství účastníků: 20
Forma lekce: živá (interaktivní)

 

                                                                 ! PŘEHLED DALŠÍCH AKTUÁLNÍCH WEBINÁŘŮ !

Webinář byl ukončen, nelze se ho tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla webináře:

Máte dotaz k webinářům? Napište nám.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů