Bojkot kojení aneb když dítě odmítá prso

zobrazeno 3583×

Vložil(a): Alexandra, 30. 9. 2020 23.21

Probíhá od 12. 10. 2020, 10:00 do 12. 10. 2020, 11:00

Bojkot kojení je téma bohužel poměrně časté. Miminko se chce kojit, ale u kojení se vzteká, odtahuje se, prso chytá a zase pouští, až to může dojít k tomu, že kojení odmítá úplně. Je z toho cesta ven?

Webinář byl již ukončen

Kdo povede webinář:
Milada Řeháková - Umění kojení I Laktační poradkyně, která Vás podpoří v kojení a láskyplné péči o miminko v souladu s jeho přirozenými potřebami.

Pomáhám maminkám najít v sobě přirozenou sílu a umění rozvíjet vztah se svým děťátkem. Jako certifikovaná laktační poradkyně jsem pomohla již stovkám žen, aby mohly kojit svoje děti a cítily se přitom šťastně, spokojeně a vyrovnaně.

Když přišel čas přivést na svět moje první děťátko, věděla jsem, že mateřská péče, která je založená na přirozenosti, vrozených instinktech a potřebách miminka, je ta nejlepší možná. Zjistila jsem ale, že jenom mateřská intuice nestačí. Žijeme totiž ve světě, kde se na nás valí ze všech stran plno rad, doporučení a mnohdy protichůdných pokynů. Ponořila jsem se proto do studia fungování kojení a také přirozených potřeb miminek a zjišťovala, jak je co nejlépe naplnit.
Jako zooložka mám znalosti biologie, fyziologie, fungování lidského těla a přirozeného chování. Strávila jsem mnoho let pozorováním opičích a poloopičích mláďat v přírodě a také životem v jiných kulturách daleké Asie.

Podrobněji o webináři:
Možná jste se s tím také setkala. Miminko má hlad, pláče, zdá se, že se chce kojit, což je také to, co jste vždy v podobných situacích udělala. Přiložíte tedy miminko jako vždy k prsu, to ale prso chytá a zase pouští, častěji se ale od prsa se odtahuje a nechce se přisát vůbec, otáčí hlavičku jako by si ji chtělo ukroutit, vyplivuje prso, pokud mu ho dáte do pusinky. Pokud jste urputnější, o to urputnější je i miminko, propíná se do luku, je úplně v křeči a vříská na celé kolo. Miminko je nešťastné, zoufalé a očividně i hladové. Maminka zmatená, frustrovaná, bezradná.


Proč bojkot nastáva? Jak z neho ven? A jak nakrmit hladové miminko?
O tom všem si budeme na webináři povídat. V rámci webináře bude i prostor na Vaše dotazy a konkrétní siotuace, kterými si procházíte.

Délka webináře: 60 minut, prostor na dotazy
Minimální množství účastníků: 5
Maximální množství účastníků: 15
Forma webináře: živý (interaktivní)

Cena webináře: 190 Kč (platba musí přijít na účet nejpozději do 8:00 hodin rano v den konání webináře nebo stačí poslat potvrzeni o platbě emailem)

Po kliknutí na ZÚČASTNIT SE vám přijde AUTOMATICKÝ E-MAIL s pokyny k platbě a dalšími informacemi - prosím, hlídejte si i složku SPAM a PROMOAKCE. Občas tam autom. maily padají. Díky.

 

                                                                 ! PŘEHLED DALŠÍCH AKTUÁLNÍCH WEBINÁŘŮ !

Webinář byl ukončen, nelze se ho tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
0
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla webináře:

Máte dotaz k webinářům? Napište nám.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů