Verisek29: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (51)

Svůj volný čas nejraději trávím poslechem hudby a čtením, za život jsem přečetla hodně knížek, když mě knížka bavila, byla jsem schopná, pokud to čas dovolil číst třeba celý den v kuse, teď s chlapečkem, už sice tolik volného času nemám, ale i tak, je dost samostatný a vydrží si hrát chvilku sám, tak buď něco poklidím a nebo si jak jinak čtu, poslední dobou jsou to spíše časopisy o dětech a o maminkách, ale například předevčírem jsem si rozečetla po 9. měsících další knížku a ani jsem si neuvědomila, jak moc mi to chybělo :)

zoubky, 24. 11. 2015, 22.04

Zkoušela jsem používat gelík na prořezávání zoubků Dologel, ale nějak extra mu to neulevilo, vždycky ho uklidnilo jen teplejší mlíčko a nošení v náručí.

jsem dobra matka?!, 24. 11. 2015, 22.01

Narozením miminka por jeho maminku přece život nekončí a každá z nás občas potřebuje čas sama pro sebe a když miminko nepláče a je v pohodě, tak proč si neobejít par obchodů a cítit se na chvíli zase dospěle? :) Já osobně jsem vděčná mojí mamce, když mi občas pohlídá a já si můžu oběhat úřady, nechci ho tam brát, kvůli virům, ale je pravda, že když už jsem pryč například 2 hodiny, protože na úřadě to nikdy není na 10 minut, tak už se mi po něm stýská, ale každá tohle cítíme jinak a rozhodně bych neodsuzovala maminku jen proto, že chce mít trochu času sama pro sebe :)

Jak na příkrmy, 24. 11. 2015, 21.57

Začínali jsme zeleninkou, nejdřív mrkvičku, 3 dny, pak jsme přidali bramboru, zase 3 dny, pak jsem zkusila dýni, petrželku, celer, atd... Kaši jsem začala dávat až myslím od ukončeného 5. měsíce a dávám jí stále jen obden, když miminko přibírá jak má, není potřeba jí dávat pořád, navíc u nás to rozhodně není o tom, že když dám synáčkovi kaši před spaním, tak spí celou noc :D

Já používám mýdlo Jelen, přidávám ho kousek vždycky přímo do bubnu k prádlu a zatím vždy zabralo :) Slyšela jsem, že se prodává i nastrouhané, které se zase přidává k pracímu prášku :)

Znovuzrození, 11. 11. 2015, 21.03

Kéž by to bylo takhle snadné :)

Ewa Farna, 10. 11. 2015, 20.11

Nemůže se zavděčit všem :D

Kojení vs. Nekojení, 10. 11. 2015, 19.17

Nekojila jsem, mléko se nespustilo po akutním císaři a nakonec mi dali tablety na zastavení laktace, nebo spíše na to, aby se vůbec nerozjela, měla jsem velké zdravotní komplikace a musela jsem začít brát silné léky, abych se vůbec dala nějak dohromady a mohla fungovat jako matka. Takže jsme od začátku na UM a neřekla bych, že můj chlapeček nějakým způsobem strádá, nebo mu něco chybí, má všechny potřebné vitamíny a minerály.

Ewa Farna, 10. 11. 2015, 19.14

Taky si myslím, že to Ewa myslela s velkou nadsázkou, mělo to ostatní spíš pobavit a je pravda, že média jednu dobu více řešila její váhu a ne její hudbu :)

cumlani prstu, 10. 11. 2015, 19.11

Jéééje na prstíčkách svištíme od narození stále :) Radu nemám, ale já to beru tak, že prostě poznává svoje tělíčko a navíc, teď v období, kdy mu rostou zoubky potřebuje mít něco v pusince a jelikož dudlíček mi od narození odmítá, nahradil ho prstíčkama, už se i naučil se s nima nedávit :) Takže za mě, nechala bych to být, on si časem najde například nějaké oblíbené kousátko, nebo hračku, kterou prstíčky nahradí :)

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací