papaaja: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (8)

Myslím, že celozrnné mouky by to sneslo i víc na úkor bílé, ale zatím nemám odzkoušeno.

Já jsem věřící, takže jsou Velikonoce moje nejoblíbenější svátky roku :-) - díky zvěsti o Boží lásce a odpuštění, i o tom, že za hříchy vždycky někdo musí zaplatit, i když to nemusí být ten, kdo je páchal. Nicméně toto nadšení končí s nedělním večerem - pondělí a mrskání s ním spojené je pro mě noční můra, zvlášť pokud trávíme Velikonoce na chalupě na vesnici, kde na rozdíl od Prahy koledníci opravdu chodí...

Jsem trochu nakažená nevýchovou - a musím říct, že to není o tom celý den diskutovat o uklizeném pokoji - jde o to ujasnit si, o co mi opravdu v danou chvíli jde a upřímně stát o to zjistit, jaké potřeby má v danou chvíli ten druhý - a pak se snažit protnout - u malých dětí je to hodně o pozorování a míň o mluvení, u velkých pak jsou to už opravdu dohody, které z velké části mohou vymyslet sami, nebo se na nich podílí. Doporučuju si pustit pár videí zdarma (třeba odsud https://www.nevychova.cz/zdarma/k001/v1?matchtype=b&tracking=search&keyword=v%C3%BDchova%20nev%C3%BDchova&creative=103493273179&target=&placement=&device=c&gclid=CNKDrO7ot88CFcoW0wodn5kBtg ), nenechat se otrávit reklamou na samotný kurz, a udělat si názor pak. Já osobně jsem moc šťastná že nevýchovu znám - a v mnohém mi pomohla - takže ji doporučuju na potkání :-) - u dětí zvyklých na jiný přístup to nějakou dobu trvá, ale když to člověku dává smysl, dává mu to zároveň motivaci to nevzdat - a výsledky - i u těch v pubertě (což už je zkušenost jiných maminek, my máme do puberty daleko :) stojí rozhodně za to.

Tu poslední (dítě jako šance) jsem zrovna nedávno slyšela hodně doporučovat, tak jsem zvědavá na Váš názor na ni :-) třeba si ji pak taky pořídím.

Praktikujete nevýchovu?, 30. 9. 2016, 13.59

praktikujem a v mnohém nám hodně pomohla - doporučujem :)

Poslední webinář opakovali, tak třeba se z toho stane tradice. :)

Mrkvový koláč s ořechy, 30. 9. 2016, 13.52

Dělám podobný z celozrnné mouky - jen s víc prdopeče - a místo části cukru med - a funguje to též - recept sem nevkládám, ježto je podobný jako tento, jen ho znám s hrnkovým dávkováním - ale mohu napsat do zprávy, kdyby někdo chtěl mít ještě o něco zdravější variaci :).

Já se zamilovala do outlastu :-), z nového oblečení prakticky nekupuji nic jiného (kdyby se dal sehnat, kupovala bych ho i z druhé ruky, ale téměř není šance.) Dobrou zkušenost máme taky s rostoucím body z merina - dostali jsme ho, když malému byly dva měsíce, teď jsou mu dva a pořád ho užívá :-). Celkem se osvědčily i bambusové punčocháče, jen na všech, co jsme koupily, bylo do týdne oko, už jsem vzdala to dokola reklamovat, protože jinak slouží dobře a do obchodu, odkud je máme, to máme tak daleko, že to je rychleji zašiju, než tam dojedu :-) Jinak kupuji spíš z druhé ruky, co máme nové a není to funkční, pochází většinou od tety, babičy, prababičky atp.

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací