mimiporadna

Uživatelské jméno:

mimiporadna

Poslední přihlášení:

10. 1. 2017, 21.26

Jméno:

Petra

Příjmení:

Pomajbíková

Zabývám se psychomotorickým vývojem dítěte od narození do jednoho roku věku. Právě v tomto období dítě prochází nejbouřlivějším vývojem. Zkušenosti a dovednosti dítěte získané v prvním roce života jsou pevným základem pro jeho celý život. Vedu poradnu psychomotorického vývoje, učím rodiče správné manipulaci s miminky, která s psychomotorickým vývojem dítěte úzce souvisí, věnuji se cvičení rodičů s dětmi od narození do jednoho roku věku a masážím dětí a kojenců.

Mou upřímnou snahou je nabídnout milujícím rodičům informace a zkušenosti, které vedou ke zdravému a šťastnému rozvoji dítěte :-)

Pracuji v Ústí nad Orlicí, asi 200 m od Orlickoústecké nemocnice. Pro nastávající rodiče máme připraven intenzivní kurz správné manipulace s miminky nebo intenzivní kurz předporodní přípravy. Po narození miminka mohou rodiče navštívit poradnu psychomotorického vývoje nebo laktační poradnu. Velmi příjemnou aktivitou je cvičení rodičů s dětmi nebo kurz masáží dětí a kojenců. Pokud rodiče nechtějí s dětmi cestovat, tak bez problémů navštěvujeme rodiče doma. Pokud sháníte zavinovačku pro miminko, mrkněte na eshop.mimiporadna.cz :-)

Telefon:
736 774 132
E-mail:
info@mimiporadna.cz
Web:
www.mimiporadna.cz
Adresa:
Tvardkova 1191
562 01 Ústí nad Orlicí
Česká republika

Aktivitu v jednotlivých kategoriích webu najdete vlevo na této stránce.

Děti uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádné děti nebo se rozhodl jejich data nezveřejnit.

Alba uživatele: (2)

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací